L. Helešic a J. Podrazil
J. Podrazil a L. Helešic
L. Antošová a K. Fleissnerová
K. Fleissnerová a L. Antošová

Tři naše posádky vybojovaly medaile na prvním Světovém poháru v Bělehradě. O první, stříbnou, se zasloužili v nabidté konkurenci Jiří Šimánek a Miroslav Vraštil na dvojskifu lehkých vah, kteří nestačili jen na vítězné Brity. Třetí místa poté vybojovali Lukáš Helešic s Jakubem Podrazilem na dvojce bez za prvními Brity a domácími Srby. Další bronzovou medaili vezou domů z deštivého Bělehradu Lenka Antošová s Kristýna Fleissnerová na dvojskifu. První dvě příčky si zde rozdělily Holanďanky. Umístění dalšich našich posádek: LW2x 4. místo, M4x 7. místo, LM1x 8. místo,  M4- 9. a 10. místo, W1x 9. místo. Další informace najdete na www.worldrowing.com. Česká republika obsadila v bodování národů 5. místo.