1. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT na Jezeře Most

26.7.2021

Jezero MostJezero Most
Jezero Most
Soubor:
bs_most_bulletin_210725_1.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
315kB
Soubor:
t-mobile_draci_lode_2021_letak.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
124kB

V neděli 8. srpna 2021 se na Jezeře Most, které bylo otevřeno teprve v loňském roce, uskuteční 1. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT. Jedná se o první oficiální závod tohoto typu na území České republiky. Pořadatelé v čele s Veslařským klubem Ohře Louny a se všemi partnery akce by chtěli zpopularizovat náš sport v nové a atraktivní lokalitě s obrovským potenciálem pro rozvoj vodních sportů, proto by rádi pozvali všechny zájemce na tento netradiční závod.

Účastníky čeká různorodá trať složená z několika částí. Po startu veslaři poběží 80m po asfaltovém povrchu a po hrubém štěrku k nástupním platům. Po nasednutí do lodi s asistencí další osoby následuje veslařský slalom dlouhý 230m k obrátce. Závod končí 200m sprintem do cíle, který je na vodě mezi plovoucími moly.

Podrobné informace najdete v přiloženém bulletinu. Přihlášky jsou otevřené v systému Sportis do středy 4. srpna 2021 23:45.

V doprovodném programu pořadatelé nabízí INSTRUKTÁŽNÍ JÍZDY na mořských skifech a dvojskifech s odborným výkladem Václava Chalupy a dalších zkušených veslařů. Každý účastník akce si také může zajezdit a zasoutěžit na veslařském trenažéru v rámci akce MOST VESLUJE.

V příloze přikládáme také informační leták k tradičnímu závodu dračích lodí v rámci Letního lounského vábení, který se o den dříve uskuteční v Lounech. V případě zájmu o start v tomto závodě (i nekompletní posádky) kontaktujte včas pořadatele z VK Ohře Louny.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > 1. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT na Jezeře Most

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352