7.den na MS - bronzoví Synek a Doleček !!!!!!!!!

30.8.2003

V prvý den, kdy se rozdělovaly medaile, získali svoji prvou seniorskou z MS, určitě nikoliv poslední, O.Synek a M.Doleček na dvojskifu mužů. Ostatní posádky, které dnes nastoupily, zůstaly v případě M.Knapkové a V.Chalupy těsně za medailovými pozicemi, když oba skončili na krásném čtvrtém místě. Skif mužů vyhrál Nor Olaf Tufte, jehož vízězství je o to hodnotnější, že startoval i v norské posádce 4xM, kterou se, i když neúspěšně, chtěl pokusit nominovat na OH 2004. Skifařka lehké váhy D.Nacházelová obsadila tak jako v loňském roce pěkné páté místo. Zítra vystoupí na MS poslední česká posádka, a to 4xM. Závody můžete sledovat v přímém přenosu na TV Eurosport od 10:00.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > 7.den na MS - bronzoví Synek a Doleček !!!!!!!!!