Domů

 

Informace týkající se juniorské reprezentace
Informace týkající se juniorské reprezentaceKontrolní závody mládeže proběhnou 11. – 12. července 2020 v Račicích a vzhledem k uvolnění vládních opatření budou sloučené pro juniory i dorost. Potřebné informace najdete zde.  Revidované požadavky na zařazení do reprezentačního týmu juniorů jsou v dokumentech juniorské reprezentace. Na stejném místě je také upravený plán akcí reprezentačního družstva juniorů na sezónu 2020.  
27. květen 2020
Celý článek
Na cestě přes severní Atlantik čeká Milana životní dobrodružství
Na cestě přes severní Atlantik čeká Milana životní dobrodružstvíRozbouřený oceán, silný vítr, proudy, vlny vysoké až 5 metrů, fyzické i psychické vyčerpání, samota, nedostatek kvalitního spánku a stravy! To vše čeká v následujících měsících Milana Světlíka. Přesto se náchodský rodák pokusí o historický zápis do dějin českého veslování. Jako první Čech, který však již 14 let žije v Americe, chce převeslovat některý z oceánů. „Vždycky jsem chtěl dosáhnout něčeho výjimečného,“ říká Čechoameričan před svojí cestou.  Dnes před pátou hodinou odpolední středoevropského času odstartuje v New Yorku svoji sóloplavbu, během které se chystá překonat severní Atlantik ze západu na východ pouze pomocí vlastních sil a vesel. Trasa mezi americkým velkoměstem a souostrovím Isles of Scilly ve Velké Británii měří vzdušnou čarou přibližně 3280.54 mil (5,279.51km). Na oceánu se ale těžko drží nejkratší cesta, takže naveslovaných kilometrů bude téměř jistě mnohem více. Do přístavu St. Mary´s Harbour by Milan přesto rád dorazil za 3 až 4 měsíce.  
26. květen 2020
Celý článek
Revidované Celostátní vypsání veslařských soutěží 2020
Revidované Celostátní vypsání veslařských soutěží 2020Na webových stránkách ČVS bylo zveřejněno Celostátní vypsání veslařských soutěží 2020 revidované k 23. 5. 2020. Chybějící informace k Mistrovství oblasti Labe 2020, které by mělo proběhnout v rámci Litoměřické regaty na konci srpna, budou doplněny v druhé polovině června.Republikové šampionáty se uskuteční na konci září a na začátku října. Oba dva budou třídenní. Jako první přijde na řadu 26. – 28. září Mistrovství ČR mladšího a staršího žactva 2020, které je letos mimořádně spojeno s Mistrovstvím ČR seniorů B a seniorů 2020 s mezinárodní účastí. O týden později proběhne společné Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2020 s mezinárodní účastí.
25. květen 2020
Celý článek

 

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne

       

 

 

 

Kontakty

  • +420 233 313 352