AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR NA TRENAŽÉRU 2012

25.2.2012

Soubor:
amČr2012veslování_-_výsledky.xls
Formát:
xls
Velikost:
34kB

Studující veslaři se v sobotu 25. února sjeli do loděnice VK Slavia Praha, kde se utkali o medaile z Akademického mistrovství ČR ve veslování na trenažéru 2012. Celkem 21 závodníků a závodnic soutěžilo ve čtyřech kategoriích na dvoukilometrové vzdálenosti. Mistrovské tituly si mezi sebe rozdělili zástupci čtyř univerzit.

Nejhodnotnější výkon předvedl Jakub Houska (ČZU Praha). Časem 5:57,5 s velkým náskokem vyhrál a zároveň zajel rekord AMČR. Druhé místo patří Václavu Zittovi (UK Praha), který s vítězem dlouho držel krok. Třetí Martin Oulehla pro změnu vylepšil absolutně nejlepší čas, který kdy zajel student VŠB-TU Ostrava. V kategorii lehkých vah bezpečně triumfoval Adam Kapa z Policejní akademie Praha.

Mezi ženami se podle očekávání radovaly z vítězství Lenka Antošová (ČVUT Praha) a v kategorii lehkých vah Sára Víchová (UK Praha). Lenku sice v nejvyrovnanějším závodě dne prohnala Libuše Bruncvíková (VŠE Praha), první místo však bez problémů udržela. Na nejvyšším stupínku tak vystřídala svoji sestru Jitku. 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Univerzitní veslování > AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR NA TRENAŽÉRU 2012

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352