AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR NA TRENAŽÉRU 2012

25.2.2012

Soubor:
amČr2012veslování_-_výsledky.xls
Formát:
xls
Velikost:
34kB

Studující veslaři se v sobotu 25. února sjeli do loděnice VK Slavia Praha, kde se utkali o medaile z Akademického mistrovství ČR ve veslování na trenažéru 2012. Celkem 21 závodníků a závodnic soutěžilo ve čtyřech kategoriích na dvoukilometrové vzdálenosti. Mistrovské tituly si mezi sebe rozdělili zástupci čtyř univerzit.

Nejhodnotnější výkon předvedl Jakub Houska (ČZU Praha). Časem 5:57,5 s velkým náskokem vyhrál a zároveň zajel rekord AMČR. Druhé místo patří Václavu Zittovi (UK Praha), který s vítězem dlouho držel krok. Třetí Martin Oulehla pro změnu vylepšil absolutně nejlepší čas, který kdy zajel student VŠB-TU Ostrava. V kategorii lehkých vah bezpečně triumfoval Adam Kapa z Policejní akademie Praha.

Mezi ženami se podle očekávání radovaly z vítězství Lenka Antošová (ČVUT Praha) a v kategorii lehkých vah Sára Víchová (UK Praha). Lenku sice v nejvyrovnanějším závodě dne prohnala Libuše Bruncvíková (VŠE Praha), první místo však bez problémů udržela. Na nejvyšším stupínku tak vystřídala svoji sestru Jitku. 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Univerzitní veslování > AKADEMICKÉ MISTROVSTVÍ ČR NA TRENAŽÉRU 2012
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352