Během MČR žactva 2021 bude možné stát se rozhodčím ČVS

10.5.2021

MČR žactva a seniorů 2020/ 📷 Ondřej KroutilMČR žactva a seniorů 2020/ 📷 Ondřej Kroutil
MČR žactva a seniorů 2020/ 📷 Ondřej Kroutil

Komise rozhodčích Českého veslařského svazu vyhlašuje řádný termín zkoušek na licenci rozhodčího ČVS, který se uskuteční v sobotu 19. června 2021 od 10:00 v cílové věži v Račicích během mistrovství ČR žactva. V případě zrušení MČR žactva se ve stejném termínu uskuteční online školení přihlášených kandidátů a samotný písemný test proběhne individuálně dle epidemiologických možností. Zkoušky se skládají ze vstupního školení, písemného testu z pravidel a praktické ukázky. Předpokládaný celkový rozsah je 4-6 hodin.

Komise rozhodčích uvítá kandidáty z široké veslařské veřejnosti. Adept musí být starší 18-ti let a splňovat podmínky stanovené čl. 19 Řádů závodního veslování. Předpokladem je samostudium pravidel. Zkoušky jsou pro kandidáta i oddíl zdarma! Úspěšný absolvent zkoušek se dle nového systému licencí rozhodčích ČVS stane držitelem Oblastní licence. Po min. 1 roce aktivní praxe si může zvýšit kvalifikaci na Národní licenci, opravňující k výkonu funkce rozhodčího na všech regatách v ČR včetně mistrovských a mezinárodních. Rozhodčí se mj. podílí na zajištění mezinárodních veslařských akcí konaných v ČR. Komise rozhodčích ČVS pracuje na možnostech zahraničních stáží a výměnných programů s okolními státy.

Pokud se chcete stát členy super party rozhodčích, neváhejte a pošlete přihlášku na email do neděle 13. června 2021. Stejný email slouží i pro případné dotazy.

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Rozhodčí > Během MČR žactva 2021 bude možné stát se rozhodčím ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne            

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352