Čeští veslaři přivezli 8 medailí z EUROW MASTERS regaty v Linci

29.7.2019

Během uplynulého víkendu se závodníci několika českých klubů zúčastnili EUROW INTERNATIONAL MASTERS regaty v rakouském Linci. Všechny závody s výjimkou těch smíšených byly zároveň částí Mezinárodního mistrovství Rakouska Masters. Pro veslaře kategorie této kategorie byly závody testem dráhy ležící na rameni Dunaje v Ottensheimu, jelikož se zde příští rok uskuteční World Rowing Masters Regatta 2020. Své zastoupení měly v Rakousku kluby VK Perun Ostrava, KVM 1881, VK Bohemians Praha a ČVK Brno. Čeští veslaři vybojovali celkem 8 medailí, z toho 4 zlaté. Nejvíce se dařilo závodníkům z Mělníka. Rudolf Hradecký zvítězil hned třikrát. Pavla Hájková a Aleš Jakoubek přidali po dvou výhrách.