Coupe de la Jeunesse netradičně týden po MSJ

30.7.2022

Tradičně se tato mezinárodní regata koná týden před MSJ, tentokráte je to obráceně a juniorský tým má před sebou ještě pár tréninkových dnů.  

Nominované posádky na regatu:

1x jky Veronika Burešová se v závěrečné přípravě připravovala společně s osmou juniorek pod vedením trenérů Radka Šindílková a Pavel Bláha. Zároveň působí jako náhradnice pro posádku 8+jky.

4x- jři Hynek Lambl, Matyáš Melounek, Tomáš Janeček, Adam Krůza, trenér Tomáš Klíma. Posádka se připravuje částečně na společných výcvikových táborech ve Štětí a v Račicích a částečně v Třeboni.

4-jři Filip Hájek, Sebastian Poslt, Jakub Pleskač, Jan Řezáč, trenér Pavel Knob. Posádka se připravuje částečně na společných výcvikových táborech ve Štětí a v Račicích a částečně v Praze.

1x jři Jan Koška, připravuje se společně s týmem pro MSJ, s trenérem Jakubem Literou. Medailista z MSJ 2021 a vítěz MEJ 2021 se bohužel ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit hlavních reprezentačních testů na vodě. Jeho výkony na MČR a v nominačním závodě U23 ukázaly na postupný návrat Honzy v kvalitní formě. Honza byl po dohodě ředitele reprezentace s ÚTM dodatečně nominován do závodu skifařů na Coupe de la Jeunesse. 

Termín regaty 5.-7. 8. 2022 ve španělském Castrelo de Mino. Poháru se účastní 16 států a 120 lodí.

Více naleznete ZDE

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Coupe de la Jeunesse netradičně týden po MSJ

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne           

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352