20.9.2022

Leni Antošová si své semifinále vybojovala v pondělí odpoledne!

Lenka má za sebou nedělní rozjížďku a pondělní opravnou jízdu. Včera v odpoledních hodinách naše nejlepší veslařka předvedla skvělou jízdu a závěrečný boj se švýcarskou závodnicí Jeanine Gmelin, která byla na OH v Tokiu pátá. Lenka byla v cílovém prostoru o dvě desetiny sekundy rychlejší a postupuje do semifinále. Na třetím místě dojela Kara Kohler, která na OH v Tokiu skončila na 3. místě ve finále B.

Lenku čeká semifinálová jízda 23. 9. v 11:46.

Držíme ti pěsti!

Dvojka žen, Radka s Pavlínou, postupují do dnešní opravné jízdy. Ta startuje v 11:22.

Lehká dvojka mužů si jela tzv. „předběžnou/cvičnou“ jízdu. Jirka s Milanem dojeli na 3. místě. Finále A a boj o medaile je čeká 23. 9. ve 14:28.

Verunka s Kiki dojely na 4. místě a pokračují do opravné jízdy. Lehkovážný dvojskif žen startuje dnes ve 12:33.

Dvojskif žen Markéta a Alice dojel na 5. místě. Opravná jízda je v programu ve středu 21. září ve 12:07.

Noncox mužů má za sebou rozjížďku. Páté místo je poslalo do opravky. Chlapům můžete fandit dnes v 11:44.

Ženská párová čtyřka dojela ve své rozjížďce také na 5. místě a dnes, chvíli po noncoxu, v 11:58 startuje opravnou jízdu.

Obdobně dopadla párová čtyřka mužů. Ze šestého místa v rozjížďce pokračují do dnešní opravné jízdy, start 12:05.

Sledujte další posádky a výsledky VŠE NA WR

Česká televize vysílá na ČT sport pouze vstupy se závody českých reprezentantů, a to do středy 21. září. Od čtvrtka, 22. září na stejném kanálu, poběží vše v plném přímém přenosu dle startovní listiny dne. Po celou dobu mistrovství světa vysílá ČT plus plný přímý přenos denně.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Dnes se bude bojovat o semifinále. Sledujeme třetí závodní den na MS v Račicích.