Dopis Davida P. Gomeze, adresovaný předsednictvu ČVS a odpověď Ing. Petra Hlídka

6.3.2023

Soubor:
dave,_Čvs,_27_02_2023.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
64kB

Zveřejňujeme dopis Davida P. Gomeze, adresovaný předsednictvu Českého veslařského svazu. Dopis v plném znění najdete v příloze. Současně zveřejňujeme odpověď Ing. Petra Hlídka, zastupujícího místopředsedy ČVS.

Vážený pane Gomezi,

předsednictvo Českého veslařského svazu, i další jeho orgány, je samozřejmě připraveno zabývat se relevantními podněty uplatněnými v souladu se stanovami svazu.

Z Vámi zaslaného dopisu však není zřejmé, s jakým konkrétním podnětem ve vztahu k činnosti svazu nebo jeho orgánů se na předsednictvo obracíte.

Mohu říct, že mi není známo, že by se Český veslařský svaz, kterýkoliv jeho orgán, nebo člen orgánu svazu jakkoliv oficiálně vyjadřoval k činnosti Vaší společnosti, Vás, či Vašich obchodních partnerů.

Co se týká trestního oznámení a s ním související veřejnoprávní kontroly, které jsou předmětem zápisu předsednictva ze dne 16. 2. 2023, je členům předsednictva známo jméno osoby, která je pod tímto trestním oznámením podepsána. Toto jméno nebylo členy předsednictva jakkoliv oficiálně komunikováno dovnitř ani vně Českého veslařského svazu.

Setkání s Vámi se samozřejmě předsednictvo nebrání, nicméně si Vás dovoluji předem upozornit, že do působnosti předsednictva ani jakéhokoliv jiného orgánu svazu nespadá, a z podstaty věci ani spadat nemůže, šíření jakýchkoliv informací v rámci veslařské komunity, které nesouvisejí s činností svazu nebo jeho orgánů.

Ing. Petr Hlídek
Zastupující místopředseda ČVS

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Dopis Davida P. Gomeze, adresovaný předsednictvu ČVS a odpověď Ing. Petra Hlídka

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352