Domů

 

Čeští reprezentanti si vyzkoušeli Beach sprint v italské Sabaudii
Čeští reprezentanti si vyzkoušeli Beach sprint v italské Sabaudii17. – 19. 3. proběhl v Sabaudii otevřený trénink a testování v populárním Beach sprintu. Akce byla spojena s výcvikovým táborem reprezentačního týmu seniorů, který zde probíhá do konce tohoto týdne. První dva dny si účastníci kempu mohli jízdu vyzkoušet a seznámit se jízdou na vlnách a v neděli pak proběhl měřený test.
22. březen 2023
Celý článek
Veslaři Labské Akademie odveslovali první jarní kilometry na soustředění v chorvatském Medulinu
Veslaři Labské Akademie odveslovali první jarní kilometry na soustředění v chorvatském MedulinuSoustředění absolvovali pod vedením sportovního ředitele LAV Jaroslava Hellebranda ml. Do Chorvatska se vydal výběr z Ústeckého kraje složený z adeptů reprezentačního družstva juniorů, doplněný o naděje z řad dorostenců. Roudnici zastupovala veslařka Veronika Vachková, Litoměřice Miroslav Vokálek a Ondřej Záruba a Ústí and Labem Vítek Truhlář. “Využili jsme možnosti spojit se s Bohemkou, která má se soustředěním v Chorvatsku dlouholeté zkušenosti. Bylo to pro nás výhodné ze dvou hlavních důvodů, zaprvé jsme nemuseli organizovat sami celou akci, což vede k účelnějšímu využití finančních prostředků a zadruhé jsme tím měli pro všechny závodníky dostatek kvalitních sparingpartnerů. Děkujeme klokanům, že jsme se mohli přidat. I přes občasnou nepřízeň počasí se nám dařilo velmi kvalitně trénovat a pracovat na sobě, nejen po sportovní stránce,” komentuje průběh soustředění Jaroslav Hellebrand ml.
21. březen 2023
Celý článek
ČVS spustil rozsáhlou analýzu systému řízení, mířící k jeho modernizaci a vyšší profesionalizaci. Zapojí se i kluby.
ČVS spustil rozsáhlou analýzu systému řízení, mířící k jeho modernizaci a vyšší profesionalizaci. Zapojí se i kluby.Od minulého týdne probíhá na všech úrovních ČVS rozsáhlá analýza systému řízení, který zde máme už desítky let. Cílem je jeho podstatná modernizace. Letos poprvé v historii českého veslování budou tak nastaveny cíle pro jednotlivé pracovníky svazu a také některé komise. Projekt je jednou z aktivit Komise pro rozvoj veslování a pro jeho realizaci byla najata firma PKF Apogeo Special Services.  V první fázi dochází ke sběru interních dat a podkladů za účelem sestavení aktuálního přesného obrazu dosavadního fungování. Ze stejného důvodu probíhají i pohovory se zaměstnanci a spolupracovníky ČVS. V tuto chvíli bylo realizováno 15 pohovorů napříč celkovou strukturou ČVS a obou resortů. Zaměstnanci a spolupracovníci ČVS také pracují na vyhodnocení roku 2022 a cílech na rok 2023.
21. březen 2023
Celý článek

 

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


           

 

 

 

Kontakty

  • +420 233 313 352