Jiskra Třeboň bude opět hostit MČR Masters 2019, které bylo dnes rozlosováno

10.7.2019

MČR Masters 2018/ Foto Natascha KralMČR Masters 2018/ Foto Natascha Kral
MČR Masters 2018/ Foto Natascha Kral

Po červnových Primátorkách čeká veslaře kategorie Masters další z vrcholů letošní sezóny. Jako každý rok se setkají závodníci ve věku 27 let a více na rybníce Svět v Třeboni. V jihočeském městě budou o mistrovské medaile bojovat členové 42 klubů z 10 různých zemí v odlišných věkových kategoriích. Celkem je do Mistrovství ČR Masters 2019 s mezinárodní účastí a závodů talentované mládeže přihlášeno 323 posádek, z toho 63 zahraničních nebo se zahraniční účastí. O oblíbenosti českého šampionátu Masters svědčí fakt, že figuruje v oficiálním kalendáři závodů Mezinárodní veslařské federace FISA.

Nejstarším závodníkem ve startovní listině je Jan Mach, který se představí na čtyřce s kormidelníkem a osmiveslici. Veslař ČVK Praha narozený v roce 1930 slaví v letošním roce úctyhodných 89 let.

V rámci mistrovství ČR Masters se pojedou také závody talentované mládeže určené pro dívky a chlapce dorostenecké kategorie.

Kompletní startovní listinu a časový pořad najdete v rozlosování závodů.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Masters > Regaty > Jiskra Třeboň bude opět hostit MČR Masters 2019, které bylo dnes rozlosováno
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352