Junioři na MR v Mnichově.

12.5.2003

MRJ v Mnichově byl dokonalý test výkonnosti posádek v těžké mezinárodní konkurenci. Přehledné výsledky jsou na www.regatta.de.   V sobotním programu jsme startovali na malých disciplínách, které byly rozjížďkové. Nominované posádky potvrdily dobrou individuální výkonnost. Juniorské dvojskify nepoostoupily do finále A, podaly však solidní výkon a jsou velmi vyrovnané - dobrá výchozí pozice pro sestavení 4x jři. 2- jři K. Neffe, O. Hlavička - 2. místo 2- jři R. Wiesner, M. Strnad - 4. místo 2- jky K. Doubková, L. Nekolová - 3. místo 1x jky G. Vařeková ( věkem dorostenka) - 5. místo 1x dky J. Antošová - 1. místo - s velkým náskokem 2x jky I. Neffeová, V. Jakoubková - 4. místo 2x jři Č. Kmoch, J. Bačo - 3. ve finále B 2x jři P. Basel, J. Řepa - nepúostoupil z rozjíždďky   V neděli startovali ve větších disciplínách, které byly naopak rozjížďkové tento druhý den regaty ( krom 4- jři, to byl dělený závod ) 2- jky 2. místo 4xjky 2. místo 4x jři 4. místo 4-jři 1. místo, v dalších jízdách prakticky stejné vítězné časy. Náše posádka však vyhrála svou jízdu s velkým náskokem a i když se jelo naplno, nebyl závěrečný finiš zapotřebí.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Junioři na MR v Mnichově.