Domů

 

Startuje spolupráce ČVS a Skupiny ČEZ při budování střešních fotovoltaických zdrojů
Startuje spolupráce ČVS a Skupiny ČEZ při budování střešních fotovoltaických zdrojůČVS a Skupina ČEZ uzavřely smlouvu o spolupráci a instalaci fotovoltaik na střechy veslařských loděnic. Na přelomu dubna a května tak proběhla první návštěva loděnice techniky z ČEZ. Začíná se tak pracovat na studiích proveditelnosti, což je první a nezbytný krok vedoucí k pořízení FVE. „Skupina ČEZ má dlouhodobý zájem na podpoře zdraví, aktivního života a sportovních aktivit, a proto se rozhodla podpořit aktivity Českého veslařského svazu a spolupracovat na instalacích fotovoltaických elektráren na střechy veslařských loděnic,“ říká Jindřich Zlámal, ředitel úseku rozvoje obnovitelných zdrojů energie.
06. červen 2023
Celý článek
110. SEV.EN Primátorky měly skvělou atmosféru
110. SEV.EN Primátorky měly skvělou atmosféru110. SEV.EN Primátorky jsou za námi. Celé tři dny panovala na náplavce Rašínova nábřeží skvělá atmosféra a počasí se vydařilo na jedničku. Po kratší odmlce mohly letos opět startovat resortní posádky a pozornost tak byla zaměřena především na Duklu Praha a její lodě v kategoriích mužů. V nejprestižnější kategorii mužských osem potvrdila Dukla papírové předpoklady a všechny lodě, ve kterých měla své zástupce, skončily na prvních třech místech. „Áčková“ loď zvítězila před posádkou složenou z veslařů Dukly a VK Slavia, která je v současné době zároveň reprezentační osmou U23. Na bronzový stupínek dosáhla druhá „čistá“ loď Dukly.
05. červen 2023
Celý článek
Třeboňští veslaři jsou připraveni na MO Vltavy
Třeboňští veslaři jsou připraveni na MO VltavyTřeboňští veslaři v průběhu primátorského víkendu připravili závodiště u rybníka Svět na příjezd všech výprav na Mistrovství oblasti Vltavy.  "Už dávno před tímto víkendem dráhová komise začala připravovat dráhu Albano, která je nyní také perfektně připravena na víkendové mistrovské závody.
05. červen 2023
Celý článek

 

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


         

  

 

 

 

Kontakty

  • +420 233 313 352