Lednové výcvikové tábory pro kategorii U 23

Soubor:
nominační_dopis_vt_kolínská_bouda_u_23.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
601kB
Soubor:
nominační_dopis_vt_harrachov_mimo_rezort.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
598kB

 

V lednu 2019 proběhnou výcvikové tábory pro kategorii závodníků seniorů a seniorek U23. Výcvikové tábory budou zaměřeny na běžecké lyžování.

13. – 20. 1. 2019 proběhne výcvikový tábor na Kolínské Boudě. Na tento VT jsou pozvání členi VSCM 2019 (info zde). Dále pak jsou na tento VT pozvány závodnici z širšího reprezentačního družstva seniorek U23 bez omezení váhy a seniorů U23 – párová skupina. Pozvánku najdete v příloze. Závodníci zařazení do rezortního centra absolvují lednové výcvikové tábory na akcích organizovaných rezortním centrem Dukla a z tohoto důvodu nejsou uvedeni v pozvánce.

19. – 26. 1. 2019 proběhne v Harrachově výcvikový tábor pořádaný rezortním centrem Dukla. Díky vstřícnosti rezortního centra se VT mohou zúčastnit i závodníci, kteří do centra prozatím nejsou zařazeni. Na VT jsou pozváni závodnici z širšího reprezentačního družstva seniorů U23 – nepárová skupina. Závodníci zařazení do rezortního centra absolvují lednové výcvikové tábory na akcích organizovaných rezortním centrem Dukla a z tohoto důvodu nejsou uvedeni v pozvánce.

 

V případě jakýchkoli otázek kontaktujte Simona Coxe nebo Víta Kučeru.

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Senioři > Dokumenty > Lednové výcvikové tábory pro kategorii U 23

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


       

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352