Lvíčata navštíví Veřejný halový triatlon v Lounech

22.11.2019

Soubor:
plakat_vht_2019.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
194kB
Soubor:
vypsani_halovy_triatlon_2019.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
229kB

Příští sobotu 30. listopadu 2019 se v Městské sportovní hale v Lounech uskuteční jubilejní 25. ročník oblíbeného halového triatlonu v Lounech. Závod je zároveň 2. kolem Zimního poháru mládeže ČVS 2019/20. Klubové nebo individuální přihlášky můžete zasílat do pondělí 25. 11. 2019, 24:00 na email pořadatele: , nebo prostřednictvím aplikace na stránce http://www.vko.cz/VKOweb/registrace/. Při vysokém počtu startujících může pořadatel odmítnout přihlášky došlé po tomto termínu.

Organizátorům XXV. Veřejného halového triatlonu v Lounech se nedávno ozvali tvůrci oblíbeného dětského pořadu Lvíčata, který vysílá "Déčko" České televize, s dotazem na možnost natáčení tohoto unikátního závodu. Ti to samozřejmě přijali s povděkem a těší se na Elen, Aleše, lvici Leonku i lvíče Filipa. Natáčet se budou zejména závody žákovských kategorií, ročníků 2006 až 2009 (holky i kluci).

"Vidíme v tom jedinečnou příležitost, jak dostat naše závody s kombinací rotopedu, běhu a trenažérového veslování do širšího povědomí sportovní veřejnosti. Je pravdou, že se závodu účastní převážně mladí veslaři, kteří si měli možnost vyzkoušet veslařský trenažér. Charakter závodu však dává  šance k dobrému umístění i sportovcům řady dalších odvětví jako jsou cyklistika, atletika, basketbal, plavání nebo klasický triatlon. Letos se očekává opět hojná účast přes 600 závodníků všech kategorií." konstatuje předseda Veslařského klubu Ohře Louny Martin Vorel.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Lvíčata navštíví Veřejný halový triatlon v Lounech

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


       

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352