MSJ 2018 v Račicích - vstup na nekrytou tribunu zdarma

5.8.2018

Soubor:
racice_wjch_provisional_timetable_v.1_010818.xlsx
Popis:
Předběžný časový program
Formát:
xlsx
Velikost:
86kB

Už jen pár desítek hodin zbývá do začátku letošního Mistrovství světa juniorů v Račicích. Šampionát odstartuje slavnostním zahájením, které začne v úterý 7. 8. 2018 v 19:30. Součástí zahajovacího programu bude také malý závod Gigových osmiveslic jako připomenutí 100 letého výročí od vzniku Československé republiky. Závodu se zúčastní lodě Blesku, ČVK Praha, Vajgaru Jindřichův Hradec a Kondoru Brandýs nad Labem.

Samotné závody začnou rozjížďkami ve středu v 15:30 a vyvrcholí o víkendu. V sobotu jsou na programu semifinále a v neděli finálové závody.

Česká republika vyšle do MS juniorů celkem deset posádek, z nichž několik má ty nejvyšší ambice. Mezi ty patří obě párové čtyřky, které vyhrály letošní juniorské ME ve Francii. A také osmiveslice juniorek, která momentálně drží ve svých rukou jak světový, tak evropský titul. Do boje o medaile bude chtít promluvit také skifař Gabriel Mahler, jenž dojel na letošním MEJ třetí. Kompletní nominaci českého týmu najdete zde.

Vzhledem k tomu, že organizátoři MSJ v Račicích si přejí, aby mladí veslaři závodili před zaplněnými tribunami, VSTUPNÉ NA HLAVNÍ NEKRYTOU TRIBUNU JE PO CELÝ PRŮBĚH ŠAMPIONÁTU ZDARMA. Všichni diváci jsou vítáni. Přijeďte podpořit mladé české naděje v boji o světové tituly!

Startovní listiny jednotlivých kategorií si můžete prohlédnout zde.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Junioři > MSJ 2018 - Račice > Novinky > MSJ 2018 v Račicích - vstup na nekrytou tribunu zdarma

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352