Osma Blesku pátá v Amsterdamu, Romaně Macasové těsně unikla medaile

22.3.2022

📷 Merijn Soeters📷 Merijn Soeters
📷 Merijn Soeters
📷 Merijn Soeters📷 Merijn Soeters
📷 Merijn Soeters
📷 Merijn Soeters📷 Merijn Soeters
📷 Merijn Soeters

Český vstup do letošní sezóny na vodě obstarali veslaři Blesku, kteří se v neděli zúčastnili dalšího slavného závodu osmiveslic. V minulosti již tato parta starších závodníků startovala například ve Varšavě, Pirně nebo na amerických regatách Head of the Charles v Bostonu a Head of the Schuylkill ve Philadeplhii. Tentokrát se Bleskáči vypravili do Amsterdamu na Head of the River Amstel a nevedli si vůbec špatně.

Osmiveslice ve složení Jan Wallisch, Vít Švadlenka, Petr Masopust, Jaroslav Starosta, Marek Podracký, Ondřej Hlaváček, Ondřej Šimek, Jáchym Martínek a kormidelník Petr Novák vybojovala na řece Amstel 5. místo z 15 startujících posádek Masters C. Na půjčené lodi za sebou nechala i několik soupěřů patřících do mladších kategorií Masters.

Medaile těsně unikla Romaně Macasové, která startovala v mezinárodní posádce v kategorii žen Masters C. K bronzu její lodi chybělo na přibližně 8 km dlouhé trati pouhých 0,4 s.  

Výsledky Head of the River Amstel 2022.   

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Masters > Regaty > Osma Blesku pátá v Amsterdamu, Romaně Macasové těsně unikla medaile

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352