Poděkování pořadatelů Třeboňské regaty, které se zúčastnilo 1275 posádek

23.8.2021

📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma📷 Zdeněk Šišma
📷 Zdeněk Šišma

Rádi bychom poděkovali všem účastníkům Třeboňské regaty za skvělou spolupráci, bez které bychom tak velkou akci nedokázali upořádat. Díky výborné a spolehlivé práci všech trenérů i klubových činovníků se podařilo uskutečnit všech 244 naplánovaných jízd, svůj závod odjelo všech 1 275 posádek z ČR, Polska, Slovenska, Rakouska a Německa. Velký dík také patří sboru rozhodčích za jejich kvalitní a trpělivou práci.

Zároveň se všem omlouváme za sobotní i nedělní brzký ranní budíček, protože aby bylo možné všechny tyto závody stihnout, museli jsme v sobotu začít závodit už od 7:00 a v neděli od 7:30 hod.

Přes všechna úskalí jsme nakonec v sobotu ani v neděli nekončili program se zpožděním, a to zejména díky vám všem. Trenérům, že posílali své závodníky včas na start (nemuselo se zbytečně na nikoho čekat), sboru rozhodčích za výbornou organizaci startů i za mravenčí práci v cílové věži.

Rád bych také poděkoval Petru Janákovi, že dorazil z Paprsku Ústí nad Labem se svým týmem zdravotně handicapovaných sportovců, jejichž skvělá nálada určitě potěšila všechny přítomné a vytrhla je alespoň na chvíli z každodenních starostí. Tento závod byl radostí i pro nás všechny, ostatně jako každý rok.

Ohlasy zahraničních účastníků jsou velmi pozitivní a rádi by se k nám vrátili i v dalších letech. Doufejme, že covidová doba už je za námi a příští rok se zase všichni na břehu rybníka Svět koncem srpna opět sejdeme ve zdraví a znovu si skvěle zazávodíme.

Za pořadatele,

Tomáš Klíma

 

Výsledky Třeboňské regaty 2021.

Alba s fotkami od Zdeňka Šišmy ze soboty i neděle najdete ve fotogalerii ČVS. 

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Poděkování pořadatelů Třeboňské regaty, které se zúčastnilo 1275 posádek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352