Pozvánka na jedinečnou vernisáž autistického malíře a veslaře, Štěpána Chonky

27.1.2022

Štěpán Chonka při tvorbě/ 📷 1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.Štěpán Chonka při tvorbě/ 📷 1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.
Štěpán Chonka při tvorbě/ 📷 1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.
Malba Štěpána Chonky/ 📷  1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.Malba Štěpána Chonky/ 📷  1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.
Malba Štěpána Chonky/ 📷 1. Centrum zdravotně postižených, jižních Čech, z. s.

V pondělí 31. ledna 2022 proběhne od 11:00 do 20:00 v bezbariérové hale 1. Centra zdravotně postižených, jižních Čech, z. s./ Fitness Loděnice vernisáž autistického malíře a sportovce, Štěpána Chonky. Návštěvníkům se tak naskytne možnost společně nahlédnout do kreativního světa umělce a veslaře, jehož každé dílo přináší zážitek stále málo prozkoumaného světa těchto lidí. Štěpán Chonka je držitelem českého juniorského rekordu na veslařském trenažéru v kategorii intelektuálně postižených závodníků.

Během vernisáže je možné zakoupit dílo, jehož výtěžek značně podpoří Štěpánovu další kreativní tvorbu. Bude moci nakoupit materiál k tvorbě dalších obrazů. Mezi 16. a 18. hodinou bude přítomen také sám budějovický veslař a malíř. Návštěvníkům se tak naskytne možnost s autorem nejen prohodit několik slov o jeho tvorbě, ale dojde také k podpisové akci.  

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Pozvánka na jedinečnou vernisáž autistického malíře a veslaře, Štěpána Chonky

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352