Při příležitosti podpisu smluv ČVS s Ondřejem Vlčkem a nadací Dobrý anděl, se na Vltavě představila unikátní posádka na párové čtyřce

17.8.2022

V úterý 16. srpna se na loděnici Dukly sešli, za účasti médií, zástupci všech tří stran unikátního partnerství českého veslování s Ondřejem Vlčkem a nadací Dobrý anděl. Při této příležitosti podepsal Předseda ČVS Ondřej Šebek smlouvu s Ondřejem Vlčkem na finanční dar v hodnotě generálního partnerství českého veslování. Manažer a filantrop Ondřej Vlček se rozhodl plnění, které z tohoto partnerství vyplývá poskytnout nadaci Dobrý anděl, která pomáhá rodinám s dětmi, kde se dítě či rodič potýká s vážným onemocněním. Tu při podpisu smlouvy zastupovala ředitelka nadace Šárka Procházková. Podpisem smluv se stvrdila spolupráce, která již úspěšně probíhá od června letošního roku.

„Přístup pana Vlčka, že se do partnerství pustil jako soukromá osoba, byl pro nás velké a milé překvapení. O to větší, že to není o byznysu, ale jde o propojení lidí, kteří mají rádi veslování a zároveň naše plnění pomůže dobré věci“ uvedl předseda ČVS Ondřej Šebek. „Díky administrativě a vytížení všech zúčastněných došlo k podpisu smlouvy až dnes, ale my jsme se k tomu, myslím, postavili čelem, pustili jsme se do smluvního závazku okamžitě a čeští veslaři jezdí s Dobrým andělem už od konce května letošního roku. Panu Vlčkovi patří naše velké díky.“ dodal Ondřej Šebek.

„Přemýšlel jsem jak pomoct každé z těch organizací nezávisle na sobě. Potom mě napadlo, že by se dal najít nějaký průsečík, který by pomohl oběma zároveň. Od začátku jsem neměl pochyb, že spolupráce bude fungovat skvěle, protože lidé, kteří za tím jsou na obou stranách jsou skvělí a myšlenka pomoct rodinám, které se potýkají s vážnou nemocí se přenáší přes všechny obory a je hrozně důležitá.“ uvedl Ondřej Vlček.

„Forma této spolupráce je v České republice netradiční, takže my jsme ze začátku hledali vůbec způsob jak to pojmout. Strašně důležité pro nás bylo aby sami veslaři z toho měli radost, protože oni budou ti, kteří budou nosit Dobrého anděla na dresech. Chtěli jsme aby s tou myšlenkou nejdřív ztotožnili, abychom se s nimi potkali, vysvětli jim, jak naše nadace funguje, komu pomáháme a sami se rozhodli, jestli do spolupráce jít chtějí. Rozhodli se, že ano a my jsme za to moc rádi a jsme vděční jak panu Vlčkovi, tak českým veslařům.“ říká ředitelka nadace Šárka Procházková.

„Dobrý anděl je skvělá věc, pomáhá spostě lidí, kteří to potřebují a všichni veslaři a trenéři, kteří ho nosí na hrudi jsou s jeho myšlenkou ztotožnění a věří, že pomůžou dobré věci. Také to tak prezentují a ohlasy na to jsou velké“ dodal za veslaře Ondřej Synek.

Po podepsání smluv si všichni tři zúčastnění sedli do párové čtyřky a projeli se po Vltavě. Aby na vodě vše proběhlo bez problémů, dosedl k nim do posádky pětinásobný mistr světa a sportovní ředitel ČVS Ondřej Synek :-)

„Na párové čtyřce to šlo úplně super, čekal jsem to horší, bylo vidět, že Ondra Vlček na tom už dvakrát seděl a Šárka Procházková rychle pochopila veslařský pohyb a pak už jsme docela obstojně jeli podél břehu.“ přidal Ondra Synek své postřehy z projížďky.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Při příležitosti podpisu smluv ČVS s Ondřejem Vlčkem a nadací Dobrý anděl, se na Vltavě představila unikátní posádka na párové čtyřce

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352