Školení trenérů veslování

22.11.2021

SP Záhřeb 2021/ 📷 Detlev SeybSP Záhřeb 2021/ 📷 Detlev Seyb
SP Záhřeb 2021/ 📷 Detlev Seyb

Fakulta tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy otevírá v roce 2022 další termín školení trenérů licence B. Zájemci o studium na Trenérské škole by vzhledem k omezeným kapacitám kurzů neměli přihlášení odkládat. Přihlášky na obecnou část kurzu vyplňte on-line dle instrukcí na webu FTVS. Přihlášku na specializaci veslování pak zasílejte Josefu Lukšovi na e-mail:  nejpozději do 10. 1. 2022. Podrobnosti k tomuto školení najdete zde.  

Pro získání Licence C stále platí možnost absolvovat zkoušku on-line, po samostudiu. Podrobné informace k získání Licence C po samostudiu najdete zde

ČVS nadále uznává zhlédnutí videí „Dialogy on-line“ jako absolvování doškolovacích seminářů. Zhlédnutí jednoho videa je hodnoceno jako absolvování doplňkového doškolovacího semináře (2 body). V případě zájmu o započítání do doškolovacích seminářů mohou trenéři zaslat čestné prohlášení o zhlédnutí videa/videí na e-mail .

ČVS dále připravuje doškolovací seminář, který je plánován na únor/březen 2022. Formát této akce bude uzpůsoben aktuální epidemické situaci.

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352