Štěpán Havlíček reprezentuje Vysoké učení technické na Evropských univerzitních hrách v Coimbře

16.7.2018

Dnes začínají v portugalském městě Coimbra 4. Evropské univerzitní hry 2018. A hned první den jsou na programu také rozjížďky ve veslování. Veslaři a veslařky budou na kanále Montemor-o-Velho soutěžit v celkem dvaceti disciplínách, 9 ženských a 11 mužských. Ani Česká republika nebude ve startovním poli postrádat svého zástupce.

Do Portugalska se vydal reprezentovat svoji školu Vysoké učení technické v Brně Štěpán-Adam Havlíček. Pro skifaře Lodních sportů Brno to bude zároveň skvělý test před Akademickým mistrovstvím světa, které proběhne v Šanghaji 10. – 12. srpna. Ve startovní listině skifu mužů jsou také pravidelní účastníci světových pohárů. Například Gergely Papp z Maďarska, Joel Naukkarinen z Finska nebo Litevec Zygimantas GALISANSKIS. K prvnímu startu nastoupí Štěpán-Adam Havlíček dnes ve 12:44. Do Finále A postupují dva nejrychlejší závodníci, ostatní o něj budou muset zabojovat v zítřejší opravné jízdě.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Univerzitní veslování > Štěpán Havlíček reprezentuje Vysoké učení technické na Evropských univerzitních hrách v Coimbře

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352