Světová virtuální Masters regata 2020 na veslařském trenažéru

31.8.2020

Stejně jako většina světových veslařských závodů byla zrušena také 2020 World Rowing Masters Regatta v rakouském Linci určená závodníkům starším 27 let. Jako náhradu si však FISA Masters komise připravila virtuální výzvu s názvem 2020 World Rowing Virtual Masters Regatta (WRVMR). Ta proběhne od 2. do 6. září, tedy v původním termínu světové Masters regaty. Stačí ujet 1000m na veslařském trenažéru a svůj výsledek odeslat pomocí tohoto formuláře.

Nejedná se však o závod, ale spíše vyjádření solidarity veslařů a účast v našem oblíbeném sportu i v této obtížné době. Světové veslování zveřejní jména, klubovou příslušnost a národnost všech zúčastněných. Každý účastník obdrží digitální certifikát podepsaný předsedou FISA a předsedou FISA Masters komise. Výsledky jednotlivých veslařů zveřejněny nebudou. Publikována však bude procentuální statistika pro jednotlivé věkové skupiny. Všichni si tak budou moci porovnat svůj výkon s dalšími Masters závodníky z celého světa. 

Kompletní anglickou zprávu najdete na WorldRowing.com

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Masters > Regaty > Světová virtuální Masters regata 2020 na veslařském trenažéru

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352