pŘedbĚŽnÁ_startovnÍ_listina_posilovna.pdf
pdf
Velikost:
221kB

PLAVÁNÍ

Testování v plavání proběhne v plaveckém bazénu Zelený Pruh (Střední škola - Akademie řemesel, Zelený pruh 1294/52 Praha 4) v pátek 19. 10. mezi 18 – 20 hodinou.

Test v plavání je na 400 m libovolným způsobem bez skoku a bez kotoulové obrátky. Hodnotí se dosažený čas.

Šatny bazénu pro nás budou otevřeny od 17:45. Všichni závodníci musejí být k testu připraveni minimálně 10´ před jejich plánovaným startovním časem. Startovní listinu najdete v příloze. Jako zálohu na skříňku je třeba 100,- Kč nebo doklad totožnosti. Do bazénu je možný vstup pouze s plaveckou čepicí. Pokud čepici nemáte, tak vám ji za 10,- Kč půjčí přímo v šatnách.

POSILOVNA

Test v posilovně proběhne v sobotu 20. 10. v loděnici VK Bohemians. Předběžnou startovní listinu najdete v příloze. Startovní listina může být uzpůsobena. O případných změnách budou závodníci informováni v pátek večer.

Testování v posilovně proběhne v pořadí cviků: skok vysoký z místa, přemístění 3x maximum, „čisté ruce“ na 5´.

BĚH

Test 3000m běh proběhne v sobotu 20. 10. odpoledne na atletickém oválu v areálu ZŠ Na Planině (adresa: Na Planině 1393, Praha 4). Čas startu bude upřesněn.

Potřebné vybavení:       plavky, plavecká čepice případně plavecké brýle