Uzávěrka přihlášek na Primátorky je dnes v noci, pozvánka na primátorské setkání veslařů Masters

27.5.2019

Foto CargoGalleryFoto CargoGallery
Foto CargoGallery

Největší veslařský svátek na území České republiky se nezadržitelně blíží. 106. AXA Primátorky odstartují již za 11 dnů. Pořadatelé letošního ročníku připomínají, že uzávěrka přihlášek na nejslavnější český závod je dnes 27. května ve 23:45. Párové osmy mladšího žactva se vzhledem k jejich umístění v pátečním programu primátorského víkendu musí přihlašovat společně s univerzitními osmami zde.

V sobotu večer po skončení závodního programu se bude v prostorách loděnice VK Bohemians Praha konat tradiční primátorské setkání veslařů Masters. Zástupci pořádajícího oddílu by proto rádi pozvali všechny závodníky této věkové kategorie na velkou zahradní party. Připraveno bude občerstvení a nápoje. Chybět nebude samozřejmě ani hudba. Oslava se po loňském ne příliš povedeném pokusu na lodi vrací zpět na zem, proto členové Bohemky věří v mnohem větší účast. Všichni jste zváni!

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Primátorky > 2019 > Uzávěrka přihlášek na Primátorky je dnes v noci, pozvánka na primátorské setkání veslařů Masters

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne           

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352