Veslaři Perunu Ostrava opět po roce uspěli na sprintech v Litvě

3.7.2019

Soubor:
masterssprint2019-results.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
315kB

I v letošním roce se ostravští veslaři Vojtěch Černák, Jan Pešat a Eva Černáková vydali na sprinterské závody ROWING MASTERS SPRINTS 2019 v litevském městečku Trakai, kde na jezeře Galve skvěle navázali na loňské úspěchy.

Stejně jako minulý rok i letos celé závody provázely nelehké povětrnostní podmínky. Hned první den musely být některé závody z důvodu silného větru odloženy na pozdější večerní hodiny, kdy se nakonec vítr lehce umoudřil.

Členové veslařského klubu PERUN si z Trakai dovezli hned pět pódiových umístění. Hned o čtyři z nich se zasloužil Vojtěch Černák. Nejprve získal zlato na skifu v kategorii D, na které navázal skifařským bronzem v kategorii C, ve které porazil i dvojnásobného účastníka olympijských her Pavla Shurmeie z Běloruska. Na dvojskifu si dojel pro zlato společně s Janem Pešatem v kategorii E a pro stříbro v závodě smíšených posádek s Evou Černákovou v kategorii C. Jan Pešat přidal bronz za 1x v kategorii F.

Všem srdečně gratulujeme!

 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Masters > Regaty > Veslaři Perunu Ostrava opět po roce uspěli na sprintech v Litvě

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352