Veslaři sobě!

28.6.2021

Vážení veslaři, veslařští příznivci a přátelé od vody,

chtěli bychom vás jako komunitu požádat o finanční výpomoc poškozeným veslařům a jejich rodinám z jihu Moravy, kteří přišli ve čtvrtek po ničivém tornádu o domov, střechu nad hlavou a nebo k majetkové újmě. Samotný Veslařský klub Hodonín i Břeclav jsou bez újmy a od samého počátku se většina členů aktivně zapojuje do dobrovolné výpomoci. V Hodoníně ubytováváme a staráme se o cca 40-50 dobrovolníků, kteří zde na jihu pracují od rána do večera.  

Veslařský klub Hodonín zřídil transparentní účet, ze kterého se následně přerozdělí finance potřebným.  V tuto chvíli víme o 3 poškozených z Hodonína a 3 rodinách z Břeclavi. Jakmile budeme mít více informací o počtu a potřebách, budeme získanou částku rozdělovat.

Číslo účtu: 6100000339/0800   (není třeba variabilní symbol, případně dejte poznámku)

Předem moc děkujeme za případnou pomoc i mentální podporu a věříme, že jednoho krásného dne všem dárcům budeme moc poděkovat opět v klidu u vína z jižní Moravy. 

Za Veslařský klub Hodonín,

Ing. Filip Švrček

 

Předsednictvo Českého veslařského svazu odsouhlasilo dar 20 000,- Kč. Každý z členů předsednictva pošle na transparentní účet 1 000,- Kč. 

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne          

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352