VESLAŘI SOBĚ! Vybrané peníze rozděleny

26.11.2021

Veslařský klub HodonínVeslařský klub Hodonín
Veslařský klub Hodonín

V úterý 23. listopadu byly odeslány poškozeným červnovým tornádem, které prolétlo částí jižní Moravy 24. 6. 2021, jednotlivé částky z vybraných peněz od veslařské komunity. Vše je vedeno na transparentním účtu VK Hodonín, vedeného u České spořitelny. V přiloženém souboru najdete fotodokumentaci, vyhodnocení a rozdělení přijatých financí od veslařské komunity k poškozeným tornádem.

 „Chtěl bych poděkovat všem, kteří jakoukoliv formou, ať už přes nás či napřímo pomohli poškozeným na Moravě. Vlna solidarity veslařské komunity, která proběhla bezprostředně po zásahu tornáda, byla obrovská. Celkem se na účet připsalo 517.760 Kč, které jsou rozděleny 8 poškozeným. Jednotlivé rozdělené částky, poškození a fotodokumentace jsou v samostatném dokumentu,“ uvedl iniciátor této sbírky, Filip Švrček.

Mimoto se vedení Veslařského klubu Hodonín z.s. podařilo získat v létě samostatnou benefiční akcí cca 125.000 Kč, které nyní bude odesílat také jako dar na poškozené sportoviště ve městě Hodonín (100.000 Kč) a v sousední Lužicích u Hodonína (25.000 Kč).

„Věřím, že v případě jakékoliv potřeby, budeme opět schopni se bez váhání semknout a společně pomoci. A to je to, co mimo jiné dělá veslování tak krásným. Jsme více než sport. Osobně jsem moc rád, že do této komunity patřím a můžu o sobě prohlásit, že jsem HRDÝM VESLAŘEM,“ neskrýval nadšení ze solidarity veslařů předseda Veslařského klubu Hodonín.

#VESLAŘI SOBĚ

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > VESLAŘI SOBĚ! Vybrané peníze rozděleny

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne            

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352