Pozvánka na video debaty na téma „Restart veslování po pandemii“

30.3.2021

MČR žactva 2020/ 📷 Ondřej KroutilMČR žactva 2020/ 📷 Ondřej Kroutil
MČR žactva 2020/ 📷 Ondřej Kroutil

Pandemie Covidu zásadně ovlivnila a už více jak rok ovlivňuje život celé společnosti, sport a veslování nevyjímaje.

Je to pro mnohé z nás frustrující situace, organizovaný sport kromě výjimek pro profesionály je de facto paralyzovaný. Loděnice vesměs stále zejí díky lockdownu prázdnotou, začínají se rušit nebo odsouvat naplánované jarní regaty. MEJ v Mnichově plánované na konec května bylo zrušeno.

Děti jsou znovu zavřené doma u počítače, schází jim sociální kontakt a základní životní návyky spojené s fyzickou aktivitou. U mnohých z nich pozorujeme známky apatie a nechuti se zapojovat do jakýchkoliv, nejen sportovních aktivit, a jejich následný únik do virtuálního digitálního světa.

Měl jsem na toto téma několik zajímavých debat a impulsů, jak se k situaci proaktivně postavit a zkusit se už nyní, ještě v lockdownu, připravit na dobu návratu k normálu. Podle mě a věřím i mnohých z vás lepší varianta než nedělat nic nebo čekat, až pandemie pomine

Tímto bych rád Vás rád pozval na videokonference na toto téma. Jejich smyslem je podělit se vzájemně o své zkušenosti a nápady, které můžou být inspirací i pro ostatní. Zároveň se nabízí některé vhodné aktivity smysluplně centrálně podpořit z ČVS.

Dušan Macháček
předseda Českého veslařského svazu

Termíny video debat jsou následující:

Úterý, 6. 4. 2021 od 19:00

link na zoom:

https://zoom.us/j/94521485985

Čtvrtek, 15. 4. 2021 od 19:00

link na zoom:

https://zoom.us/j/91268084845

Debata není určena výhradně pro předsedy klubů, ale zejména i pro trenéry mládeže, kteří mají k tématu nejblíže. Materiály k jednání vám zašleme předem mailem po vyplnění následujícího dotazníku.

Už nyní jsou vítány vaše názory.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Pozvánka na video debaty na téma „Restart veslování po pandemii“

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne                  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352