Výše startovného do závodů Mistrovství Evropy 2020 v jízdě na veslařském trenažéru pro závodníky registrované v ČVS

17.12.2019

Soubor:
2020_eric_prague_bulletin.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
1MB

Mistrovství Evropy 2020 v jízdě na veslařském trenažéru, které je zároveň Mistrovstvím ČR 2020 se kvapem blíží. Necelý měsíc zbývá do zahájení největší akce v halovém veslování na území ČR. Pojďme si objasnit, jak je to se startovnými poplatky pro závodníky registrované v Českém veslařském svazu.

Startovné pro ME je stanoveno na 25 EUR za každý jednotlivý závod bez rozdílu kategorií. Tak tomu bylo i v předcházejících ročnících halových ME. Na MS se platí i více.

2020 EUROPEAN ROWING INDOOR CHAMPIONSHIPS je rozděleno do dvou kategorií. Oficiálními závody Mistrovství Evropy jsou soutěže na trati 2000m mužů a žen open i lehkých vah. Dále pak jízdy para-veslařů mužů i žen v kategoriích PR1, PR2 a PR3. Všechny zbylé závody jsou vedené jako European Open.  

EUROPEAN ROWING INDOOR CHAMPIONSHIPS 

2000m PARA-ROWING EVENTS (vyžadující klasifikaci FISA) 

·         Men PR1

·         Women PR1

·         Men PR2

·         Women PR2

·         Men PR3

·         Women PR3

2000m OPEN EVENTS

·         Muži lehké váhy

·         Ženy lehké váhy

·         Muži Open

·         Ženy Open

Mistrovství ČR je součástí ME, přičemž všechny závody MČR se pojedou zároveň jako soutěž Mistrovství Evropy. Medailisté MČR se budou vyhlašovat samostatně. Ti z našich závodníků, kteří zároveň uspějí v ME, budou oceněni dvakrát.

Po diskusích s EB (FISA) vedení ČVS narazilo na problém případných dvojích cen startovného pro cizince a členy ČVS. Podařilo se vyjednat kompromis v tom smyslu, že každý člen ČVS zaplatí 25 EUR (platí hromadně klub, může i bezhotovostně), ale za toto startovné pak může jet všechny další závody ME (1k, 500m, štafety a čtyřky).

Toto řešení bylo pečlivě probráno a následně jednohlasně odsouhlaseno na předsednictvu ČVS.

Věříme, že příležitost závodit na ME nemají naši závodníci každý den a že to za vyšší startovné bude stát. Každý závod bude přenášet Stream TV, budou 3 velké obrazovky, parádní grafika, všechny výsledky online na internetu, atd.

Český veslařský svaz (ČVS) > Českovesluje > Halové veslování > MEZINÁRODNÍ ZÁVODY VE VESLOVÁNÍ NA TRENAŽÉRU > Mistrovství Evropy 2020, Praha > Výše startovného do závodů Mistrovství Evropy 2020 v jízdě na veslařském trenažéru pro závodníky registrované v ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


       

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352