Změny v Termínové listině ČVS

20.3.2020

📷 Ondřej Kroutil/ MS 2019 Linz Ottensheim📷 Ondřej Kroutil/ MS 2019 Linz Ottensheim
📷 Ondřej Kroutil/ MS 2019 Linz Ottensheim

Vzhledem k rostoucímu počtu potvrzených případů nákazy virem COVID-19 je vedení Českého veslařského svazu nuceno reagovat na současnou situaci změnami v termínové listině. Zrušení všech tří kol Světového poháru a především Olympijské kvalifikace vede k odvolání Nominačního závodu pro seniorský reprezentační tým bez náhrady. Věříme však, že reprezentační sezóna není zcela u konce, proto se v rámci možností udržujte v co nejlepší formě. Do 6. dubna bude vyhlášen nový termín Kontrolních závodů na skifech a dvojkách bez kormidelníka, které se tak nově budou kromě juniorů a seniorů U23 týkat také seniorů A. Ti budou mít možnost vybojovat si své místo v posádkách pro Mistrovství Evropy 2020 v Poznani.

Pořadatelé Mistrovství Evropy juniorů v Bělehradě jednají s Mezinárodní veslařskou federací FISA o přeložení tohoto šampionátu z konce května na pozdější termín.   

Vedení ČVS je připraveno reagovat na další vývoj v situaci ohledně koronaviru.  

Výzva pro pořadatele dubnových a květnových regat

Prosíme pořadatele veslařských regat, které jsou v původní termínové listině naplánovány na duben a květen, aby do 30. března 2020 zaslali na email své stanovisko, zde chtějí regatu zrušit bez náhrady, nebo zda preferují přesunutí závodu na jiný termín. V případě druhé varianty napište prosím Vámi vybraný nový termín regaty, ale zároveň také jeden záložní termín. Předsednictvo Českého veslařského svazu poté upraví termínovou listinu podle potřeby a zveřejní ji 6. dubna 2020.

Talent ID

II. kolo testování adeptů na zařazení do projektu Talent ID je přesunuto na 14. – 17. dubna 2020.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Změny v Termínové listině ČVS

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne                  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352