Registrované fórum

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé.

 

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 
 • Česká unie sportu poslala otevřený dopis ministru školství na základě nově vyhlášeného Programu IV MŠMT.

  Jiří Slavík Jakou váhu může mít takovýto dopis od organizace , jejíž předseda (jistě demokraticky zvolený) je stíhán pro korupci při rozdělování dotací! Není to ze strany ČUS pro sportovce spíše medvědí služba?

 • Nepochopení myšlenkového pochodu

  Tomas Mlcoch Dobrý den všem,

  moje mentální kapacity asi nedostačují k tomu, abych pochopil, proč se Vysokoškolské centrum veslování žen (VSC) má přesouvat do Chuchle, kam to mají studenti výrazně dále než do současného působiště (VK Slavia Praha). Studenti z UK, VŠE, ČVUT, ČZU a dalších Universit nemají své školy ani v blízkosti Chuchle, tudíž budou muset výrazně déle dojíždět, což mnohé jistě odradí od veslování v tomto centru (mě by to odradilo určitě a radši bych to dělal na hobby úrovni). Ale je to na každém. Pokud někomu leží VK Slavia tak v žaludku, tak ať se to přesune kamkoliv jinam, ale hlavně ne tak daleko. Už teď je mi líto studentek.

  Děkuji za reakci a osvětlení celé problematiky.

  Tomáš Mlčoch
  http://www.veslo.cz/informace-k-centru-zenskeho-veslovani-cvs0

 • Zlý sen kam se podíváš

  Vojtěch Skalák https://www.korupcniviceboj.cz/aktuality/nestandardni-praktiky-ve-financovani-sportu-narodni-olympijske-centrum-vodnich-sportu/

  • Josef Mládek Ten článek je trochu blábol - hned na začátku je chyba, Račice přece nejsou ve Středočeském kraji. A jestli je vše špatně, tak máme kanál zasypat, všechny stavby zbourat a všechny osoby jmenované TI zavřít???? Jinak ale letošní podpora sportu od MŠMT je opravdu tragédie.

  • Tomas Jan Tak doufejme se pan Macháček s panem Johánkem se k danému tématu vyjádří!!

 • Problém v losovacím systému

  Lenka Pavlovská Nemělo by se něco zásadního udělat se systémem losování? Všimněte si zvláštního jevu v letošním rozlosování MČR sprint. V posledních rozjížďkách jsou zásadně oddíly ze začátku abecedy - vždy proti sobě jedou Bohemka, Břeclav, Blesk, Brandýs, Boletice, Děčín, Hodonín..... Kdežto v prvních rozjížďkách jsou vždy oddíly z konce abecedy - Tábor, Ústí, Smíchov, Slavia, Uher. Hradiště..... Systém evidentně nějakou chybou stahuje k sobě slova začínající urč. písmeny abecedy. Nemělo by se s tím něco dělat? To pak nemusíme nic losovat, můžeme rozdělit lodě do jízd podle abecedy a bude "vymalováno". Co vy na to? Lenka Pavlovská

  • Josef Mládek Nevím co by mělo být chybou, jak jsou jednotlivé oddíly automaticky losovány. Pokud vím, systém "nekanibalizuje", protože nedává do stejné rozhjížďky více posádek klubu - ale to na sprintech je bezpředmětné, když za klub může startovat jen 1 posádka nebo společesnství. My z Tábora jsem nikoho neuplatili, ani nenapadli hackersky systém Sportis, prostě to tak vyšlo a já bych to neřešil.....

 • Břeclav 2017

  František Pafkovič Děkujeme všem účastníkům regaty za účast a klidný průběh regaty v Břeclavi. Samozřejmě nic není bez chyby, tak se něco ztratilo, něco našlo. Ztratila se peněženka se zdravotní kartou borce z Neratovic, ztratily se z břeclavské loděnice dvoje swift kozičky na skifa. Naopak zřejmě někomu chybí v loděnici téměř nové dva páry maconů a jeden slajd, který zůstal po odjezdu všech na mole v Břeclavi. Pište, volejte. Ještě jednou všem, kteří se regaty v Břeclavi zúčastnili.

  • František Pafkovič Tak vesla už si našly své majitele, peněženka je taky na světě. Ještě se prosím podívejte prosím v loděnicích, jestli tam jsou ty naše chybějící kozičky na skifa.

 • Nepárové krakorce 4-

  Jaroslav Dobrý den, prosím oddíly, které byly na závodech v Neratovicích, zda se mohou podívat, jestli nemají navíc nepárové krakorce na 4- . Moc děkuji za info tel:602390987 nebo bejbl@cerovsky.cz

 • LUCERN

  Jakub A co lehká párová čtyřka, ta přeci měla v sobotu bronzovou placku!!!( jméném svým všem zúčastněným gratuluji) KUDLA kdo ted ty stránky má na starosti to je bída s nouzí...

 • Běžecké boty, MČR

  Luboš Zapletal Dobrý den,
  Po závodě na MČR jsem se na platě nedohledal bot, které jsem tam nechal. Modro zelené, značky mizuno, vel 43-44.
  Prosím, jestli je nějaký nálezce aby se ozval.
  Luboš Zapletal Tel. 736500873

  • J.Navrátil (CVKP) Boty nalezl při odjezdu z Račic Jánko Bělka a vzal jsem si je k sobě, že se jim pokusím najít majitele.
   JEŠTĚ TAM BYLY JEDNY - DÁMSKÉ, majitelka nechť mi je popíše a rád vrátím ;-)

 • Medailisté MČR

  Lenka Pavlovská Ráda bych se zeptala, jak to letos bude s udílením medailí na MČR juniorů a seniorů. V předchozích letech byla praxe taková, že se mistrem ČR (nebo stříbrným či bronzovým) stal např. závodník Slovinska, což bylo, dle mého názoru, docela absurdní. Zdůvodnění činovníků bylo následující: Pokud se MČR oficiálně nazývá Mezinárodní mistrovství ČR, může být údajně mistrem ČR závodník zahraniční federace. Pokud by se prý ale mistrovství nazvalo MČR s mezinárodní účastí (a to je letošní případ), byl by event. zahraniční vítěz vyhlášen jako vítěz, ale pořadí MČR by bylo redukováno jen domácími závodníky. Mohu tedy vědět, jak to letos je? Důvodem je např. to, že některé oddíly dostávají od města pár peněz za výsledky na MČR. Těžko někoho bude zajímat, že závodník byl sice jako Čech 3. nebo 5., když celkově jel finále B. Děkuji za odpověď. Lenka Pavlovská

  • René Vondrák Medaile budou udělovány dle dosaženého pořadí, tj. pořadí nebude redukováno o zahraniční posádky. O zahraniční posádky redukujeme pouze bodování českého poháru.
   Nevzpomínám si, že by bylo oceňování medailových posádek zdůvodňováno dělením mistrovských soutěží na mezinárodní mistrovství versus mistrovství s mezinárodní účastí. K tomu se domnívám, že to je v gesci pořadatele.
   I při jiných regatách s mezinárodní účastí (Hodonín, MČR masters, Třeboň, aj.) nedochází k vyhlašování redukovaného pořadí o zahraniční posádky.
   Při projednávání letošního Celostátního vypsání veslařských soutěží bylo rozhodnuto, že redukce pořadí bude použita pouze při startu slovenských posádek u MČR žactva. Zároveň s tímto však bylo také přijato pravidlo, že nelze při MČR žactva vytvořit společenství mezi kluby ČVS a kluby Slovenského veslařského svazu.
   Nastávající MČR dorostu, juniorů, U23 a seniorů bylo označeno jako „mistrovství s mezinárodní účastí“ z důvodu, aby bylo zřejmé, že se toto mistrovství řídí Řády závodního veslování (ne Pravidly FISA).

 • Krákorce

  Markéta Solařová Prosím oddíly, které byly v Brně, aby se podívaly zda jim nepřebývají krákorce na čtyřku. Jen jedna strana. Naše děti naložily jedny do jiného vleku. Děkuji za info na tel.775908092 , nebo: solarovamare@seznam.cz

Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód