V I. kole světového poháru v Bělehradě se představí sedm českých posádek, včetně Ondřeje Synka

30.5.2018

Soubor:
anglickaverze.pdf
Formát:
pdf
Velikost:
382kB

Tým je očividně stále veden Ondřejem Synkem a my se těšíme na jeho první závodní vstup do sezóny. Dvojskif žen bohužel nebude moci startovat kvůli zranění Lenky Antošové, Kristýna Fleissnerová bude tedy závodit na skifu. Doufám, že uvidíme, jak dvojka bez kormidelníka a dvojskif lehkých vah pokračují v jejich pokroku a předvedou, že jsou stále konkurenceschopní s loděmi ve finále A. Co se týče mužské čtyřky bez kormidelníka, která v Essenu absolvovala náročný víkend, doufám, že uvidíme výkonnostní posun v důsledku práce na rozvoji další těžké nepárové posádky.

Lehká párová čtyřka bude závodit v kategorii těžkých i lehkých vah. V kategorii lehkých vah se pojede rovnou finále A, proto se zapojí i mezi těžkými posádkami, kde to pro ně bude velmi náročné. Na ženském skifu lehkých vah bude mít Kristýna Neuhortová šanci otestovat svou formu na seniorské úrovni po velmi dobrém výkonu v kategorii U23 v Essenu. Na první světový pohár je přihlášeno hodně lodí ve všech olympijských disciplínách a jistě to bude náročný víkend v začátku letošní sezóny.

Simon Cox

Ústřední trenér ČVS

Soubor:nominacebelehrad.pdfPopis:

 

Kompletní startovní listiny najdete zde.

Oficiální stránky závodu světového poháru v Bělehradě. 

Rozsáhlý rozhovor s Ondřejem Synkem o jeho plánech v letošní sezóně, i v příštích letech si můžete přečíst zde.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Senioři > Novinky > V I. kole světového poháru v Bělehradě se představí sedm českých posádek, včetně Ondřeje Synka

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352