Formát:
pdf
Velikost:
486kB

Tento projekt je určen pro sportovce ve věku 16-20 let, kteří se z určitých důvodů nedostali do systému SCM.

Podrobně popsané informace o projektu Talent ID naleznete v přiloženém souboru.

20.11.2020 III. kolo testování adeptů do projektu Talent ID

Z důvodu nouzového stavu, který stále panuje na území České republiky, je III. kolo testování adeptů do projektu Talent ID odloženo na začátek prosince. více

11.4.2020 II. kolo testování adeptů do projektu Talent ID odloženo na květen 3. sraz

Z důvodu nouzového stavu, který stále panuje na území České republiky, bude II. kolo testování adeptů do projektu Talent ID odloženo na květen. Testování proběhne ve dnech 11. – 15. května 2020. Přesná data budou včas oznámena. více

13.3.2020 Konference trenérů veslování Pardubice 2020

V přiloženém souboru naleznete informace o projektu Talent ID, jehož hlavním cílem je identifikace sportovního talentu ve veslování. více

10.3.2020 Změna termínu: V dubnu proběhne II. kolo testování adeptů do projektu Talent ID

II. kolo testování veslařů na zařazení do projektu Talent ID proběhne 14. – 17. dubna 2020. Novinkou druhého testování bude rozšíření věkové hranice sportovců, kteří mohou být do projektu zařazeni. ČVS bude tentokrát akceptovat přihlášky uchazečů do 20 let. Přihlášky sportovců k testování posílejte prosím do úterý 31. března 2020 na email a do kopie přidejte . více

31.1.2020 V lednu proběhl první sraz sportovců zařazených do projektu Talent ID

V prosinci minulého roku proběhlo I. kolo testování adeptů na zařazení do projektu Talent ID. Dle výsledků zátěžového testu spiro-ergo a tělesných parametrů byli v první vlně nominováni následující sportovci: více

20.11.2019 Startuje projekt Talent ID

Na základě pečlivé analýzy připravili autoři ucelený samostatný projekt identifikace a péče o vhodné talenty pro dospělé kategorie (Talent ID) nezávislý na dlouhodobě běžícím projektu SCM. Hlavním cílem projektu je správný výběr vhodných somatotypů, jejich trpělivá a systematická výchova směřující k tomu, aby byli připraveni uspět v seniorských kategoriích v olympijských disciplínách. Projekt Talent ID by měl pomoct vychovat talentované veslaře do té míry, aby byli schopni trénovat a závodit na vrcholové úrovni v dospělých kategoriích v rezortních sportovních centrech ASC Dukla, VSC, Olymp. více