pdf
Velikost:
870kB

Zoom gallery

Hlavním cílem projektu je správný výběr vhodných somatotypů, jejich trpělivá a systematická výchova směřující k tomu, aby byli připraveni uspět v seniorských kategoriích v olympijských disciplínách. Projekt Talent ID by měl pomoct vychovat talentované veslaře do té míry, aby byli schopni trénovat a závodit na vrcholové úrovni v dospělých kategoriích v rezortních sportovních centrech ASC Dukla a Olymp.

Tento projekt je určen pro sportovce ve věku 16-20 let, kteří se z určitých důvodů nedostali do systému SCM.

Podrobně popsané informace o projektu Talent ID naleznete v přiloženém souboru.

Jiří Kopáč

centrální koordinátor,  e-mail:

Jiří KopáčZoom gallery
Jiří Kopáč

13.3.2020 Konference trenérů veslování Pardubice 2020

V přiloženém souboru naleznete informace o projektu Talent ID, jehož hlavním cílem je identifikace sportovního talentu ve veslování. více

10.3.2020 Změna termínu: V dubnu proběhne II. kolo testování adeptů do projektu Talent ID

II. kolo testování veslařů na zařazení do projektu Talent ID proběhne 14. – 17. dubna 2020. Novinkou druhého testování bude rozšíření věkové hranice sportovců, kteří mohou být do projektu zařazeni. ČVS bude tentokrát akceptovat přihlášky uchazečů do 20 let. Přihlášky sportovců k testování posílejte prosím do úterý 31. března 2020 na email a do kopie přidejte . více

31.1.2020 V lednu proběhl první sraz sportovců zařazených do projektu Talent ID

V prosinci minulého roku proběhlo I. kolo testování adeptů na zařazení do projektu Talent ID. Dle výsledků zátěžového testu spiro-ergo a tělesných parametrů byli v první vlně nominováni následující sportovci: více

20.11.2019 Startuje projekt Talent ID

Na základě pečlivé analýzy připravili autoři ucelený samostatný projekt identifikace a péče o vhodné talenty pro dospělé kategorie (Talent ID) nezávislý na dlouhodobě běžícím projektu SCM. Hlavním cílem projektu je správný výběr vhodných somatotypů, jejich trpělivá a systematická výchova směřující k tomu, aby byli připraveni uspět v seniorských kategoriích v olympijských disciplínách. Projekt Talent ID by měl pomoct vychovat talentované veslaře do té míry, aby byli schopni trénovat a závodit na vrcholové úrovni v dospělých kategoriích v rezortních sportovních centrech ASC Dukla, VSC, Olymp. více