Anketa Veslař roku se vrací do Pyramidy

11.1.2019

V sobotu 12. ledna 2019 proběhne v Konferenčním sále hotelu Pyramida slavnostní galavečer, na kterém budou vyhlášeny nejlepší veslařské posádky roku 2018. Zatímco v seniorské kategorii je jednoznačným favoritem stříbrný medailista z Mistrovství světa v Plovdivu Ondřej Synek, v té juniorské bude souboj o vítězství velmi napínavý. Zvítězit může hned několik posádek, které vybojovaly tituly na mistrovství Evropy juniorů i na juniorském světovém šampionátu na domácí vodě v Račicích. Do konečného pořadí jistě promluví i úspěch Elišky Podrazilové s Aničkou Šantrůčkovou na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires, které se již umístily na desátém místě v anketě Juniorský sportovec roku 2018.

V hotelu Pyramida bude vyhlášena také anketa trenér roku 2018. Pro ocenění si přijdou i veslaři v kategorii Masters, kteří v minulém roce nasbírali nejvíce bodů. Tradiční součástí slavnostního galavečera je předání cen nejlepším oddílům za výsledky v Českém poháru.

Čestná ocenění si ze slavnostního setkání odnese několik bývalých výborných závodníků, činovníků i trenérů. Galavečerem, který začne v 17:00, bude stejně jako v posledních letech provázet velký příznivec veslování, komentátor České televize Pavel Čapek.   

 

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Média > Anketa Veslař roku se vrací do Pyramidy

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352