Břeclavský Dům školství se otřásal v základech

7.3.2023

V pátek 3. března se břeclavský Dům školství otřásal v základech. Konal se zde po pětileté pauze Přebor škol ve veslování na trenažérech.

Přeboru se zúčastnilo osm škol a 150 vybraných dětí. Přebor škol organizuje tradičně Slovácký veslařský klub za podpory břeclavské radnice. Letos přijel akci podpořit i ředitel Labe Arény Michal Kurfirst, který žákům nabídl, v rámci projektu Česko vesluje, také závody štafet. 

V exhibičním závodě štafet měl svůj tým i místostarosta města Břeclav Jakub Matuška, který okusil krásu pohybu celého těla a potvrdil, že veslování na trenažéru je návykovou záležitostí.

„Byla skvělá atmosféra, bouřlivě se fandilo a dočkali jsme se kvalitních výkonů. Jsem rád, že byl ze strany škol takový zájem,“ zhodnotil akci její iniciátor Jossé Akai ze Slováckého veslařského klubu.

„Jsem rád, že projekt Česko vesluje napomáhá ve vytváření atraktivního programu pro školy z okolí veslařských klubů. Atmosféra v Břeclavi byla skvělá a myslím, že si to všichni užili,“ dodal za projekt Česko vesluje Michal Kurfirst.

Výsledky štafet Česko vesluje 

1. ZŠ Valtice 

2. ZŠ SLOVÁCKÁ Břeclav

3. ZŠ KPT. Nálepky, Břeclav

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Břeclavský Dům školství se otřásal v základech

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352