Češi na "2005 Head of the Charles"

27.10.2005

27.10. - 08:10 Minulý víkend se konal v americkém Bostonu závod 2005 Head of the Charles, který je velmi atraktivní pro veslaře z celého světa. Letošního ročníku se zúčastnilo 7000 veslařů. Závody se konají na řece Charles na trati dlouhé 3 míle s několika zatáčkami a 6 mosty, takže dost často dochází ke kolizím, za které jsou trestné vteřiny. Letošního ročníku se zúčastnili i 3 veslaři z České republiky, a to Daniela Nacházelová spolu se Švýcarkou Leou Fluri na dvojskifu žen - obsadily 10. místo, Václav Vochoska ml. spolu s Američanem Deaglanm Mc. Eachernem na dvojskifu mužů - obsadili rovněž 10. místo. Na dvojskifu žen master kat. 50+ startovala posádka FISA Masters Commission Zdena Norková s Norkou Tone Pahle a umístily se na 5. místě (ze 14 posádek!). Více z výsledků se dozvíte na: http://www.hocr.org/2005HOCR/results.asp

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Češi na "2005 Head of the Charles"