Dětský sportovní kemp „Přijď veslovat 2022“ letos slaví 11. výročí

8.7.2022

Zážitky a průběh kempu nám popsala trenérka Blanka Vařeková. Je skvělé, že jsou nadšení trenéři i účastníci. Program mají bohatý a velmi zábavný.

„Máme za sebou 4 skvělé dny. Počasí nám přeje. Užíváme si nejen veslování, ale i cyklovýlety, koloběžky, plavání, hry a soutěže. 

Už se nám rozjela i táborová soutěž družstev a jednotlivců.

Družstva mají skvělé názvy: Brambory, Kapříci, Chlebíci a Žabičky. 

Sportovní kemp letos slaví 11. výročí. Účastní se ho 37 skvělých mladých sportovců. Kemp je pro veslaře i neveslaře, každý si tady najde svoji sportovní aktivitu. 

V prvních dnech jsme se zvládli vystřídat na veslařských lodí (1x,2x,4x+,4x-,8x+), vyzkoušet si dračí lodě a plavání ve veslařském kanálu v Račicích. Vyrazili jsem na  cyklovýlety:  Račice - Štětí - Had - Račice a také Račice - hora Říp - Roudnice n/L- Račice. Pod horou Říp nás krásně přivítal i praotec Čech. Ve čtvrtek jsme navštívili Mšeno a tzv. Pokličky. Samozřejmě se umíme i odměnit a výlet jsme zakončili v cukrárně. 

S odhodláním jsme se vrhli na časovku s cílem pokořit nominační čas na MSJ. Časovku na osmě zvládla táborová družstva úžasně. Nejlepší čas na 2km byl 7:50,07, poslední čas byl 7:55,96. Za nás skvělé výkony budoucích reprezentantů.

Dnes nás čeká tradiční triatlon a pokud nám vydrží přijatelné počasí, tak následující den pojedeme na veslařských lodích ze Štětí na Mělník a zpět v kombinaci s cyklovýletem. 

Držte nám palce a užívejte si krásné letní dny stejně jako my.“

Fotogalerie z kempu ZDE

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > Dětský sportovní kemp „Přijď veslovat 2022“ letos slaví 11. výročí

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352