Ergoregata a žákovský trojboj v Hodoníně

14.1.2018

Druhým kolem Českého poháru ve veslování na trenažéru odstartoval letošní závodní rok. Do sportovní haly v Hodoníně sice přijelo o něco méně závodníků než do Hostivic, přesto byly k vidění pěkné výkony a souboje. Na jih Moravy dorazili i dva účastníci loňských Světových her, Václav Zitta i Pavlína Žižková. Oba potvrdili roli favoritů a vyhráli. Svá vítězství z I. kola dokázali obhájit Karolína Teimerová z Uherského Hradiště a dorostenec Jan Chlebovský ze Slavie, který k tomu přidal i o 5s vylepšený osobní rekord.

Součástí sobotního programu byl také žákovský trojboj. Mladší a starší žáci i žákyně se utkali ve třech disciplínách, ze kterých se jim sčítaly body. Stejně jako jejich kamarádi veslovali na trenažéru, k tomu absolvovali člunkový běh a Jacíkův test. Výsledky najdete zde. 

Na závěr závodního programu mohli diváci také vidět osmu na kolejnicích, ve které veslovaly ženy Masters z různých moravských oddílů, které spolu jezdí na osmiveslici i na vodě. Jejich strokyně, na vodě ale kormidelnice, Hanka Drdáková chtěla svým kamarádkám ukázat, že i veslování na trenažéru může být zábava, a ne jen bolest.  

Kompletní výsledky.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Ergoregata a žákovský trojboj v Hodoníně

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352