Ergoregata a žákovský trojboj v Hodoníně

14.1.2018

Druhým kolem Českého poháru ve veslování na trenažéru odstartoval letošní závodní rok. Do sportovní haly v Hodoníně sice přijelo o něco méně závodníků než do Hostivic, přesto byly k vidění pěkné výkony a souboje. Na jih Moravy dorazili i dva účastníci loňských Světových her, Václav Zitta i Pavlína Žižková. Oba potvrdili roli favoritů a vyhráli. Svá vítězství z I. kola dokázali obhájit Karolína Teimerová z Uherského Hradiště a dorostenec Jan Chlebovský ze Slavie, který k tomu přidal i o 5s vylepšený osobní rekord.

Součástí sobotního programu byl také žákovský trojboj. Mladší a starší žáci i žákyně se utkali ve třech disciplínách, ze kterých se jim sčítaly body. Stejně jako jejich kamarádi veslovali na trenažéru, k tomu absolvovali člunkový běh a Jacíkův test. Výsledky najdete zde. 

Na závěr závodního programu mohli diváci také vidět osmu na kolejnicích, ve které veslovaly ženy Masters z různých moravských oddílů, které spolu jezdí na osmiveslici i na vodě. Jejich strokyně, na vodě ale kormidelnice, Hanka Drdáková chtěla svým kamarádkám ukázat, že i veslování na trenažéru může být zábava, a ne jen bolest.  

Kompletní výsledky.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Ergoregata a žákovský trojboj v Hodoníně
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352