Finále Česko vesluje nabídlo rekordní účast a báječnou atmosféru

17.5.2019

Vypjatá jiskřivá atmosféra jako by se nesla na ozvěně předloňského mistrovství Evropy, anebo předznamenala světový šampionát 2022. Labe aréna Ústeckého kraje v Račicích přivítala finálovou regatu školní ligy Česko vesluje. (pokračování v přiložené tiskové zprávě Labe arény Ústeckého kraje.

„Skvělá soutěž, jsme tady moc rádi,“ ocenili ambasadoři. Vítězové světového poháru 2018 a
čerství premianti z regaty v Duisburgu, čeští reprezentanti na dvojce bez kormidelníka Lukáš
Helešic s Jakubem Podrazilem dorazili na finále ze soustředění na Slapech. (pokračování v přiložené tiskové zprávě Labe arény Ústeckého kraje)

Soubor:tz_Česko_vesluje_finále_2019.pdfPopis:

Český veslařský svaz (ČVS) > Českovesluje > Českovesluje > Finále Česko vesluje nabídlo rekordní účast a báječnou atmosféru