Registrované fórum

Přispívat mohou pouze zaregistrovaní uživatelé.

 

Stránkování

 
 • bodování

  Michal Doubek Nechci rejpat,ale stav bodování poháru se poprvé ukázal až po třech kolech. Smutné:-(( Doufám,že se tento trend nebude opakovat nebo se výsledky dozvíme až před zimníma trenažerama.Nebo je někdo schopen to sečíst a napsat do tabulky ještě před republikou žactva?

 • žactvo republika

  Michal Doubek Ahoj, mám dva šikovný mladší žáky co mě vyhráli na Moravě 2x žcim. Chtěl bych jet na republice párovku. Má někdo schopný kluky a šel by do toho? Loď a vesla máme. Díky 739 887 941 michindoubek@seznam.cz. ČVK Brno

  • Michal Doubek Z Břeclavi by šel ještě Petr Polášek. Tak ještě jeden šikovný chlapec.

 • Nabídka

  Tomáš Kletečka Ahoj, nabízím dvě dorostenky pro MČR do větší posádky. Děvčatům nevyšel dvojskif podle jejich představ a rády by jely víc než jednu disciplínu. Umějí párové i nepárové, osmu i párovku, případně čtyřku "s". Věřím, že v ČR bude takovýchto dívek víc, určitě bychom to dali dohromady. Můj kontakt je trener@kvm1881.cz nebo 603248011. Dík, Tomáš

  • Tomáš Kletečka Vlastně čtyřka "s" se už nejezdí, tedy osma, párovka nebo noncox by byla nejlepší volba. Lodě máme, vesla také. :) T.

 • Primátorky

  Markéta Solařová Nabízím 4 starší žáky do osmy, průměrné postavy, technicky šikovní-nepárové trénují. Nemáme loď, ale můžu vzít 4vesla! Markéta Solařová-Otrokovice mail: solarovamare@seznam.cz

 • K "Prohlášení pražských a polabských oddílů"

  Jiří Olivík Tak tady máme hon na čarodějnice. Určili jsme kdo je nepřítel a je třeba ho ukamenovat.
  Pověste ho vejš ať se houpá!!!. Zbláznili jste se? Kdo z nás ve skutečnosti ví o co tady jde? To, že je celá situace VK Smíchov nešťastná chápeme všichni. To, že sport pláče, víme všichni. Kdo za to může? Luboš Ondráček? Václav Maleček? nebo někdo jiný? Naprostá většina z nás o tom ví pendrek. Já se netajím tím, že mám s Lubisem dobré vztahy a musím asi jako jeden z mála vystoupit na jeho obranu. Vážím si ho pro jeho vynikající práci s mládeží. Nezpochybňuji právo řádně zvoleného vedení klubu zvolit si lidi, se kterými chce spolupracovat. Ale v tom je tady asi kámen úrazu. Spor ve VK Smíchov je, alespoň jak to chápu já, v tom, jestli je současné vedení klubu zvoleno řádně a právoplatně. A pokud to někdo zpochybňuje, tak má právo obrátit se na soud a řešit to v občansko právním sporu. A nám do toho nepřísluší zasahovat. Proto nemůžu souhlasit s tím co se tady teď na svazových stránkác děje. Tato manifestační prohlášení - nezlobte se pánové. Fakt jsem si myslel, že tohle je už dávno pryč.

  Jiří Olivík - VK Přerov

  • Zuzana Atarsia Jirko, naprosto s Tebou souhlasím a přidávám se k Tvé myšlence.

   Zuzka

 • XVI. MMČR na Dlouhé dráze

  Tomáš Kletečka Ahoj.
  Vzhledem k množícím se dotazům stran Dlouhé dráhy pořadatel zaujímá toto stanovisko. Extrémní velká voda na řece Vltava ani Labe není a ani podle nejaktuálnější prognózy nehrozí. Laterární kanál není zanešen jakýmkoliv neodstranitelným nepořádkem, závěrečné kompletní čištění proběhne v pátek odpoledne a v sobotu brzy ráno. Přípravné práce probíhají podle harmonogramu, prověřeného více než desetiletou zkušeností. V této chvíli nic nebrání uskutečnění Mezinárodního mistrovství ČR na Dlouhé dráze. KVM1881 se těší na slíbenou hojnou účast.
  Za KVM1881 Tomáš Kletečka, hlavní trenér

 • Trénink na laterárním kanále

  Tomáš Kletečka Věnujte, prosím, zvýšenou pozornost těmto řádkům. Blíží se Mistrovství ČR na dlouhé dráze. Na kanál jistě míří a bude mířit nejeden klub, aby zde potrénoval. Ve snaze zabránit kolizím na úzkém kanále je třeba, aby lodě jezdily tak, aby břeh měly po LEVÉ (tj. háčkovské) veslařově ruce. To znamená od startu do cíle u břehu, kde leží Lužec, od cíle ke startu u břehu, kde leží Hořín. Tak je to i v souladu s plavebním řádem, pokud by k nějaké kolizi přesto došlo, hned je zřejmé, kdo je viník. Věříme, že zvýšenou opatrností a dodržováním pravidel nedojde k žádné újmě ani na zdraví ani na lodním materiálu.
  Klub veslařů mělnických nabízí možnost použití pro trénink improvizovaných plat k nastupování do lodi a vystupování z lodi. Jejich stanoviště je zde: 50°19'47.898"N, 14°25'53.555"E.
  Za KVM1881 Tomáš Kletečka

  • NAVY Vzhledem k velikonočním prázdninám by nebylo úplně od věci prozradit, kdo se kdy na kanál čtvrtek a pátek chystá, aby byla šance vytipovat si slabší části dne... :-P

 • Veteránům VK Smíchov

  Vojtěch Skalák Vážení veteráni a veteránky,

  jménem mládežnických kategorií bychom Vás rádi pozvali k otevřené diskuzi, kde budou moci obě strany vyjádřit svůj názor bez přítomnosti rodičů, trenérů a vedení klubu.
  Zkusme najít společnou cestu, jak v pohodě a s radostí dál sportovat ve VK Smíchov a jak nahlížet na celou situaci očima druhé strany.
  Schůzku navrhujeme uspořádat v pondělí od 18:00 hod. v klubovně VK Smíchov.

  Za všechny v dokonalé úctě

  Vojtěch Skalák

  Tel. mob. : +420 774 141 997

  P.S. Nejsme děti! Nejsme děti!

 • Rozdělení prostředků z programu V

  Otakar Plocek Milá paní Solařová, program V je schválený svazem, má svůj řád a proto dostalo VK Slovácko i VK Morávia z tohoto programu nějaké prostředky. Je zvláštní, že tyto drobné VK Slovácku závidíte, ale když se v roce 2012 stal Michal juniorským mistrem světa, tak Vk Slovácko dostalo za celý rok nějakých 18 tisíc. Proč jste tenkrát nenapsala, že je to směšná částka ? Nebo aby jste byla klidnější, myslete si, že je to třeba nájem za loď ( skif Enpacher), kterou jsme koupili v roce 2012 a ve Slovácku byla pouze 5 měsíců a už je dva roky na Dukle. Až se potkáme někde na závodech, tak vám ochotně vysvětlím, jak se zakládá nový klub ZA SVOJE, jak se jezdí na závody ZA SVOJE - atd. A nenechte se Luďěčkem vyprovokovat k psaní takových příspěvků. Přeji hezký den.

  • Zuzana Atarsia Milý pane Plocku. Tady nejde o to, co bylo, ale o současnost. Navíc svůj klub jste si kdysi založil dobrovolně, na základě svého rozhodnutí.
   Jde o to, že např. Děčín má 37 členů, což je o 9 víc, než oba vaše kluby dohromady, ale dostanou téměř o 30 tisíc méně. Kdyby vaše kluby byly v různých loděnicích, i se stejným trenérem, dokázala bych to pochopit - náklady na provoz jsou jasné. Ale při 2 členech a v jiné loděnici - to je při nejmenším zvláštní situace.
   A nepodceňujte, prosím, ostatní v tom, že by museli být vyprovokováni někým k psaní svých příspěvků.
   Mimo jiné - nejste jediní, kteří mají SVOU loď na Dukle a přitom žádný "nájem" nedostávají. I to je Vaše rozhodnutí.
   Vašemu synovi jsem fandila a držím pěsti v další kariéře.

   Zuzka

 • Rozdělení prostředků z programu V.

  Markéta Solařová Zajímalo by mě, proč oba kluby VK Slovácko a VK Morávia UH dostanou stejnou částku na klub, když jsou v jedné loděnici, trenuje stejný trenér, jedou společně na závody? Slovácko má pouze 2 členy, vpodstatě, aby vykázali činnost. Jiné oddíly, větší než tyto dva dohromady ,které mají mnohonásobně větší náklady, starají se o velké loděnice, mají mnoho trenérů a pronajímají si autobusy dostanou tedy poloviční částku..

Nejste přihlášen, pro zveřejnění vaší zprávy je třeba opsat kontrolní kód
Kontrolní kód
klikni na obrázek pro novýklikni na obrázek pro nový=

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


         

  

 

 

 

Kontakty

 • +420 233 313 352