Informace pro příznivce veteránského veslování

Vítejte v novém veteránském koutku, vytvořeném na oficiálních stránkách ČVS.Naší snahou bude poskytovat maximální množství informací o činnosti veslařů dříve narozených.

Najdete zde propozice zahraničních regat zaměřených na kategorii Masters a doufejme ,že i výsledky českých veslařů v hojném zastoupení.Z českých závodů zde budou výsledky zcela určitě všechny a to v rámci žebříčku Top Ten 2001.

Jelikož tyto stránky za nás vymýšlet nikdo nebude a budou takové, jaké si je uděláme, prosíme všechny, kdo mají chuť,ke spolupráci.

Chceme zde nacházet vše, co by mohlo ostatní kolegy jen trochu zajímat.Např. vlastní zkušenosti a postřehy ze zahraničních regat, nabídky kontaktů ke společné dopravě lodí či osob na závody, připomínky k veteránské činnosti , atd ……….Témat se najde zajisté mnoho a doufáme ve vytvoření určitého Fóra v daleko lepší podobě než se nachází na jiném místě těchto webových stránek.Tam se setkáte vesměs s výtvory frustrovaných jedinců schovaných za roušku internetové anonymity.

Volíme proto formu nepřímé korespondence a vše, co budete chtít ,aby se zde objevilo, adresujte prostřednictvím E-mailové adresy s prosbou o umístění do této rubriky.

Veteránská komise ČVS

Český veslařský svaz (ČVS) > O veslování > Masters > Informace > Informace pro příznivce veteránského veslování

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352