Jak využít loděnici a tělocvičnu k mimoveslařským aktivitám

19.4.2014

Soubor:
zavazna_prihlaska.doc
Formát:
doc
Velikost:
40kB

Garant projektu "Přijď veslovat" Libor Kubrycht nabízí zájemcům jedinečnou možnost, jak si rozšířit praktické dovednosti při práci s veslařskou mládeží. V rámci Dětského sportovního kempu, který pořádá ČVS v červenci v Račicích, proběhne praktické školení Jak využít loděnici, její pozemky a tělocvičnu k mimoveslařským aktivitám.

Školení povedou pracovníci z Katedry sportů v přírodě a z Katedry sportovních her FTVS UK.  KURZ JE ZDARMA V TERMÍNU 19. - 20.7. 2014. Cílem kurzu je naučit trenéry pohybové aktivity, které děti baví, jsou neokoukané a pomáhají stmelit kolektiv, ideální vedení dětského kolektivu atd. Vše si budou moci vyzkoušet pod vedením instruktorů s dětmi, které se zúčastní prázdninového kempu!

V případě zájmu pošlete vyplněnou přihlášku v příloze. Ubytování a stravování (na vlastní náklady) je možné domluvit u Simony Hanouskové na e-mailu . Kurz je kapacitně omezen, proto se přihlaste co nejdříve! V případě dotazů můžete Libora Kubrychta kontaktovat (tel. +420 603 144 427 nebo e-mail ).

(Ilustrační foto je z VK Blesk.)

Český veslařský svaz (ČVS) > Mládež > Program „Přijď veslovat“ > Jak využít loděnici a tělocvičnu k mimoveslařským aktivitám

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352