Jakub Podrazil patří k favoritům prvního oficiálního Mistrovství světa na trenažéru

10.2.2018

Veslování na trenažéru udělá příští víkend v americké Virginii další významný krok do povědomí všech sportovních fanoušků. Ve městě Alexandria se uskuteční první oficiální Mistrovství světa. Mezinárodní veslařská federace udělila těmto závodům oficiální status na základě úspěšného vystoupení tohoto sportu na loňských Světových hrách ve Wroclavi.

U této premiéry nebude chybět ani český zástupce. Do Spojených států amerických se vypraví Jakub Podrazil. Dvojnásobný olympionik bude patřit k hlavním favoritům kategorie open, do které je přihlášeno 45 veslařů. Mezi jeho největší soupeře patří nestárnoucí Bělorus Pavel Shurmei a Anton Bondarenko z Ukrajiny, který si loni z Polska odvezl hned dvě medaile. Na dvoukilometrové trati skončil třetí. Ve startovním poli se objeví také Maďaři Adrian Juhasz a Bela Simon, loňští mistři světa na dvojce s kormidelníkem. Jakub vyhrál před dvěma roky Mistrovství Evropy v maďarském Györu. V Americe tak bude mít šanci zkompletovat sbírku všech mistrovských titulů.

Startovní listina Open muži (23+)

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Jakub Podrazil patří k favoritům prvního oficiálního Mistrovství světa na trenažéru

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352