Kandidáti reprezentačního týmu předvedli skvělé výkony v testu na 6km

18.3.2018

Navzdory chladnému počasí jsem sledoval pečlivou přípravu a také odměny za tvrdou práci během tréninků v posledních měsících jak v posilovně, tak i na vodě. Během dopoledního testování jsme zaznamenali spoustu osobních rekordů v porovnání s posledním testováním národního týmu na 6km na pojízdných trenažérech  v maximální frekvenci.

Celkově kandidáti reprezentačního týmu předvedli zlepšení úrovně svých výkonů. Procentuální číslo ve výsledcích nabízí porovnání mezi jednotlivými kategoriemi, 100% čas se rovná trojnásobku světového rekordu na 2km v každé kategorii.

Veslaři podporovaní resortními centry nyní doufají, že vymění zimu, která panuje v Česku, za teplejší počasí v Itálii, kam odletí na tréninkový kemp. Muži a některé ženy budou trénovat v Gavirate, zbytek členek Centra ženského veslování míří do Sabaudie. Cílem těchto kempů je naveslovat vysoké objemy kilometrů, protože veslaři začínají směřovat své úsilí k dubnovým kontrolním závodů a letním regatám.

 

Simon Cox

Performance Director

Cesky veslarsky svaz

Czech Rowing Association

+420 727 977 039

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Reprezentace > Senioři > Novinky > Kandidáti reprezentačního týmu předvedli skvělé výkony v testu na 6km

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352