MČR dlouhá trať 2004 v číslech

14.4.2004

Soubor:
Porovnání MR 04.xls
Formát:
xls
Velikost:
31kB

V přiložené tabulce zpracované ústředním trenérem P.Panuškou máte možnost posoudit výkony veslařů z pohledu výpočtu rychlost (m/s) a % tabulkové rychlosti jednotlivých lodí.

Vzhledem k objektivním podmínkám v průběhu závodů pro všechny závodníky lze říci, že má hodnocení podstatnou výpovědní hodnotu o současné výkonnosti jednotlivých posádek.

V juniorské kategorii lze vysoko hodnotit výkon dvojice skifařek, které se nezúčastnili žádného zahraničního VT v „teple“, G.Vařekové a J.Antošové. Tyto děvčata spolu zřejmě zasednou do dvojskifu a pokusí se vybojovat právo bojovat ještě o kvalifikaci na OH 2004.  Podstatně hůře jsou na tom v hodnocení jejich potencionální soupeřky M.Migotová a I.Neffeová a to zvláště v porovnání údaje - absolutní dosažený čas.

V kategorii seniorů lze vysoko hodnotit výkon M.Knapkové, dvojky bez J.Litera,P.Mašek a P.Imre,A.Michálek, dále skifaře lv V.Malečka, O.Vetešníka, M.Švrčka a skifaře J.Hanáka.

Řada reprezentantů, jejichž příprava probíhala v exotických krajinách  nepodala takový výkon jaký by odpovídal vytvořeným podmínkám. To se již promítlo i v prvních změnách v přípravě  posádek na první mezinárodní veslařské regaty.

Český veslařský svaz (ČVS) > Novinky > MČR dlouhá trať 2004 v číslech

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne         

  

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352