Medaile z universitního MS 2006

14.8.2006

14.08. - 08:30 V litevské Trakai skončilo v neděli Universitní mistrtovství světa ve veslování. Stříbrnou medaili vybojovala skifařka VK Smíchov Daniela Nacházelová. Čtvrté místo obsadila osmiveslice mužů, která startovala ve složení O.Hladík, M.Lachman, O.Hlavička, T.Patera, J.Friedberger, J.Romaniak, M.Bruncvík, J.Litera, k. J.Zbrojka. Do finále se ještě probojovala posádka dvojskifu mužů lehké váhy Čabla, Kopal a skifař lehké váhy J.Kopáč. Obě posádky skončily na pátém místě. Vítězství v malém finále (7.místo) vybojovala posádka čtyřky bez mužů, která startovala ve složení M.Odehnal, M.Vořechovský, R.Obadal, J.Kučera. Na 10.místě se umístila posádka dvojky bez mužů, P.Podhorský, J.Tvardík.Výsledky si můžete prohlédnout zde Příští AMS se uskuteční v roce 2008 v Bělehradě.