Mezinárodní mistrovsví ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích začíná právě dnes

29.6.2018

Foto Sára MeuerováFoto Sára Meuerová
Foto Sára Meuerová

Dnešními rozjížďkami začne letošní Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích. Během tří dnů je naplánováno celkem 222 jízd. Finálový program přijde na řadu v neděli. Většinu závodů o medaile bude předcházet také finále B. Kromě českých sportovců uvidíme i slovenské a slovinské posádky.

Na skvělou účast se mohou diváci těšit především v ženských závodech. V Labe aréně se potkají všechny nejlepší české veslařky v čele s Mirkou Topinkovou, která bude stejně jako na světovém poháru v Ottensheimu závodit v párové čtyřce. Ani Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou nebudou chybět. Ty mají v plánu startovat kromě obvyklého dvojskifu ještě v párové čtyřce a osmiveslici Slavie.

V Račicích se na start postaví všichni medailisté z letošního juniorského mistrovství Evropy v Gravelines. Ve stejném složení pojedou obě zlaté párové čtyřky. Děvčata z vítězné osmy jsou roztroušena v různých posádkách. Gabriel Mahler, který ve Francii získal bronzovou medaili na skifu, změří síly místo s juniory s muži. Skifař ČVK Praha nastoupí do své disciplíny a k tomu pomůže také chlapské osmě ČVK Praha k co nejlepšímu výsledku. Ostatně, diváci se mohou těšit na všechny juniorské posádky připravující se na domácí světový šampionát, který začne v Labe aréně 7. srpna slavnostním zahájením.  

Průběžné výsledky a startovní listiny z Mezinárodního mistrovství ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B najdete na stránkách sportis.cz.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Mezinárodní mistrovsví ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích začíná právě dnes

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


       

 

 

 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352