Mezinárodní mistrovsví ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích začíná právě dnes

29.6.2018

Foto Sára MeuerováFoto Sára Meuerová
Foto Sára Meuerová

Dnešními rozjížďkami začne letošní Mezinárodní mistrovství ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích. Během tří dnů je naplánováno celkem 222 jízd. Finálový program přijde na řadu v neděli. Většinu závodů o medaile bude předcházet také finále B. Kromě českých sportovců uvidíme i slovenské a slovinské posádky.

Na skvělou účast se mohou diváci těšit především v ženských závodech. V Labe aréně se potkají všechny nejlepší české veslařky v čele s Mirkou Topinkovou, která bude stejně jako na světovém poháru v Ottensheimu závodit v párové čtyřce. Ani Lenka Antošová s Kristýnou Fleissnerovou nebudou chybět. Ty mají v plánu startovat kromě obvyklého dvojskifu ještě v párové čtyřce a osmiveslici Slavie.

V Račicích se na start postaví všichni medailisté z letošního juniorského mistrovství Evropy v Gravelines. Ve stejném složení pojedou obě zlaté párové čtyřky. Děvčata z vítězné osmy jsou roztroušena v různých posádkách. Gabriel Mahler, který ve Francii získal bronzovou medaili na skifu, změří síly místo s juniory s muži. Skifař ČVK Praha nastoupí do své disciplíny a k tomu pomůže také chlapské osmě ČVK Praha k co nejlepšímu výsledku. Ostatně, diváci se mohou těšit na všechny juniorské posádky připravující se na domácí světový šampionát, který začne v Labe aréně 7. srpna slavnostním zahájením.  

Průběžné výsledky a startovní listiny z Mezinárodního mistrovství ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B najdete na stránkách sportis.cz.

 

Český veslařský svaz (ČVS) > Závody > Mezinárodní mistrovsví ČR dorostenců, juniorů, seniorů a seniorů B v Račicích začíná právě dnes
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Stránka nebyla nalezena.

Stránka, kterou hledáte, byla pravděpodobně odstraněna, byla změněna její adresa nebo je dočasně nedostupná.
Mapa stránek

Buďte v obraze

příhlaste se k odběru novinek, ať Vám nic neunikne


 


Kategorie


Důležité


Kontakty

  • +420 233 313 352